Wpis z mikrobloga

Fm w ogóle działa?


@Suszi88: Działa pod nazwą FM World.

Macie może jakieś historie z tym związane?


Jeden przykład: Maciej Wieczorek - Diamentowa Orchidea FM Group.
https://www.youtube.com/watch?v=EU4QrjyTmS4

Maciej Wieczorek jest liderem marketingu sieciowego, który zaledwie w 32 miesiące osiągnął najwyższy poziom liderski drugiego planu marketingowego w firmie, z którą współpracuje, tworząc grupę kilkunastu tysięcy dystrybutorów. Po wielu latach rozczarowań w pracy etatowej, a później jeszcze większych rozczarowań w tradycyjnym biznesie, podjął
  • Odpowiedz
@Suszi88: Hmm... Jedna znajoma próbowała mnie kiedyś zwerbować, ale chyba szybko jej przeszło, bo to jednak nie jest dla osób, które potrzebują kasy, a nie mają z czego "zainwestować" xD trzeba mieć jakieś źródełko żeby być tam użytecznym. no i była trochę upośledzona, więc kariery tam zrobić nie mogła.

Inny znajomy bardziej się do tego nadawał, ale nawet nie próbował mnie namawiać, bo to były czasy, że już często był wyśmiewany.
  • Odpowiedz
@Suszi88: U mnie w pracy był taki praktykant z zawodówki, wciskał mi jakies perfumy i ubrania ze sklepu na s. Mówił że normalnie handel działa tak że jest producent> importer>magazyn>sklep, a ta super stronka pomija wszystko i zamawiasz od producenta, coś tam pieprzył że legalne, pytam się go czy dostał paragon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samego werbowania to gość podjeżdża pod zawodówkę zbiera małolata czy
  • Odpowiedz
@Suszi88: Taka jedna rodzinka siedzi w fm group około 10 lat. Ciągle się w to angażują i ciągle im kasy brakuje. Wypożyczyli ten firmowy mercedes i po krótkim czasie musieli go oddać. Do tej pory jeżdżą pożyczonym samochodem od rodziców.
  • Odpowiedz