Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to w ogóle da się sformalizować?

Siostra cioteczna 29 lat, 2 dzieci, rozwiedziona.
Jej starsza siostra rodzona zginęła 4 lata temu w wypadku. Jej mąż przeżył, osierociła 3 dzieci.
I teraz przy świętach poszła po rodzinie fama, że:

- kuzynka jest w ciąży ze szwagrem
- mieszka z nim już od kilku miesięcy

Generalnie komentarze są podzielone, jedni rozumieją to co się stało, bo razem im będzie łatwiej wychować dzieci i zapewnić rodzinę.

Dla mnie jest to co najmniej dziwne. Kuzynka była matką chrzestną dla dzieci swojej siostry, a teraz będzie ciocią-macochą. No i różnica w wieku. Szwagier jest od niej o 11 lat starszy.

#rodzina #dzieci #mezalians

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe9b2584b1c4f000a5b17fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 134
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 300
@AnonimoweMirkoWyznania: standardowa sytuacja w tym gównianym kraju z debilami zamiast ludzi. U mnie w rodzinie było to samo, zmarła babcia, dziadek po jakimś czasie zaprzyjaźnił się z sąsiadką - wdową (w podobnym wieku). Gdyby nie to, to pewnie zapilby się na śmierć bo był w takiej żałobie. Oczywiście rodzina miała go w dupie i chyba każdy czekał aż umrze bo hehe spadek. Nagle jak dziadek dał znać, że chce wziąć ślub,
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja w tym nie widzę nic dziwnego. U mojego niebieskiego była podobna sytuacja. Jego mamy mąż zginął w wypadku (mieli dwójkę dzieci). Po jakimś czasie związała się z jego bratem. Nawet nigdy ślubu nie wzięli, nazwisko było takie samo, a ślub jakoś nigdy nie był im do niczego potrzebny. Dorobili sobie jeszcze dwójkę dzieci. Wszystkie traktują się jak normalne rodzeństwo i ogólnie są fajną rodziną.
Naprawdę nie mam pojęcia co
@AnonimoweMirkoWyznania: co za durne polskie myślenie xD
To mają być do końca życia samotnymi rodzicami z jakimiś pomylonymi związkami bo nie oszukujmy się, ani 29 latka z 2 dzieciakami nie jest do końca atrakcyjna na rynku matrymonialnym, ani tym bardziej 39 letni facet z 3 dzieci. Najlepsze co ich spotka to odpady.

Zaś dzieci mają szanse wychować się w cieple domowego ogniska, z dwojgiem rodziców.

Przecież oni nawet nie są spokrewnieni
Dlaczego miałoby kogokolwiek martwić? To rozwiedzionym ludziom już nie wolno brać ślubu?


@RandomowyMirek: czytaj ze zrozumieniem. Kobita jest chrzestną dzieci swojej zmarłej siostry. Skoro jest chrzestną to i katoliczką. Może się rozwieść cywilnie, ale potem musi żyć w czystości i być wierna mężczyźnie któremu przysięgała przed Bogiem bo ile nie jest kurskim to unieważnienia wielodzietnego małżeństwa kościelnego nie będzie.