Wpis z mikrobloga

Wszystko pykło i relatywnie łatwo (tylko trzy musiałem spróbować więcej niż raz). Łapcie krótki opis, może wam jakoś to ułatwi sprawę! :)

1. RoU7: To chyba najprostsza rzecz do opisania. Albo masz LR G&F i robisz to z zamkniętymi oczyma albo nie masz i nie robisz. Jeśli jest w tobie nutka szaleństwa to możesz pokusić się wykonaniem tego z pomocą god ki, ale żeby złożyć taki team to musisz mieć... trzy inne LR-ki. Więc pewnie zrobisz to hobbistycznie bo G&F i tak masz. ¯\_(ツ)_/¯

2. U6: Jeśli masz Kefle to tyrasz ich wszystkich aż miło. Jeśli nie masz (jak ja) to przysypiasz cały SBR bo sayianki z U6 i tak wszystkie ataki unikają natomiast gryzą jak komar więc cała rzecz idzie jak krew z nosa. Można usnąć, serio...

3. Goku Family: Pierwsza z trudnych SBR dodanych w nowym update. Zwykle przeciwnicy biją po 150k, tutaj (i w Vegeta family i w Mowie Heroes) wcisną ci spokojnie i 300k. Więc zamiast wytoczyć ciężkie działa dobrze jest mieć kogoś kto może sprzedać stuna bądź dodgnąć. O dziwo mój PHY Goku nie sprzedał ani jednego... no ale kid Goku nadrabiał. Tak, SSJ4 Goku zapomniał co to kontratak UI dodgował po pijaku. Czyli wszystkie basice dodgnął ale jak leciał super to już słyszałem jak krzyczy BRING IT ON! xD

4. Youth: Takie nowe Peppy gals. Bardzo łatwy stage (dobry do wbicia tych 10 dodatkowych razów). Jak macie EZA Gotena i Trunksa to już w ogóle bajka (karty są super i przydają się jeszcze w kilku innych SBR więc jak nie macie to serio do roboty!)

5. Final Trump Card: Ciężko mi tu cokolwiek napisać poza tym że to był gwałt w czystej postaci bo cały team jest na lvl 10 linkach. Dla mnie to było najprostsze ale słyszę że sprawia problemy więc powstrzymam się od komentarza. Zamiast tego powiem że STR Vegetto jest na 55% i wszystko ciągnął TEQ Vegetto + Vegetto blue. AGL przydaje się bo jak trochę zjedzie wam HP to przewiduje ataki, co jest tutaj darmowym ticketem do gwałtu dla jego PHY blue odpowiednika.

6. Time travellers: LR Trunks & Mai to #!$%@? lider i nie używajcie go jeśli macie Blacka. Ja nie mam więc zrobił mi za substytut. Próbowałem z TEQ Trunksem na liderze ale nie pykło i jednak z Cellem jest o wiele prościej. INT EZA Vegeta blue ładnie obcina atak przeciwnikom (mój jest na 55%) i na ostatniego członka rotacji jest bardzo spoko. Jak macie go na 1 bądź 2 dupe to bym go chyba nawet zostawił w głównej.

7. Movie Heroes: To był ostatni SBR który zrobiłem. Chyba prostszy od G&V family, na pewno jeśli macie LR spirit bomb absorbed Goku. Ja nie mam więc musiałem trzymać kciuki za Gogetę. O dziwo, najtrudniejszy jest pierwszy zestaw przeciwników. Pozostali są wyraźnie mniej uciążliwi, mimo że jest ich mniej i powinni bić mocniej to wcale tak nie jest. Biją porównywalnie a jest ich mniej więc nie martw się jak sporo przedmiotów spalisz na pierwszej walce.

8. Vegeta family: Też trudny. Tutaj, podobnie jak u Goku family przeciwnicy są wstanie wcisnąć po 300k na papę. Nawet STR Vegeta nie jest wstanie tego wytankować czasem i zbiera basice po 8k (co jak na niego to sporo). Stuny są mega ważne bo dodgów to Vegeta nie opanował. Mi bardzo sprawdził się też LR Majin Vegeta. Bałem się że szybko padnie ale... nie. Przy tylu stunach całkiem prosto można znaleźć dla niego bezpieczne miejsce. Sam bije jak zły + czasem też stuna sprzeda. Zadziwiająco dobrze mu poszło.

9. Super Sayian: Prosty SBR. Chyba najprostszy po Youth. Odradzam natomiast LR TEQ SSJ Goku. Okropnie się linkuje, będzie was tylko #!$%@?ć. Goten & Trunks zrobią to praktycznie sami.

10. Wicked bloodline: Też bardzo prosta sprawa. Ja zapomniałem o INT EZA final form Freeza i o STR Coolerze a i tak zrobiłem to bez większych problemów. Przeciwnicy są miękcy, biją słabo a twój team linkuje się świetnie.

Chyba tyle, mam nadzieję że pomogłem. Do boju! (òóˇ)
#dokkanbattle
DivusClaudius - Wszystko pykło i relatywnie łatwo (tylko trzy musiałem spróbować więc...

źródło: comment_1609068473UF8yf1YFgrLbeQ5m1pGfVK.jpg

Pobierz
  • 7
@Elemelas: Mi nie wsadzili ani jednego, do tego są na 55%, biją jak papier w porównaniu do reszty teamu a do tego nie są wstanie nic wytankować. Ale dobrze wiedzieć że tobie się sprawdzili. W sumie po to tam byli, w teorii mieli działać. W teorii... ¯\_(ツ)_/¯
@Zepelin123: No ale... mój team jest inny. Nie mam PHY Goku + Vegety, AGL Vegetto jest lepszy, pokazuje super ataki przy mniejszym poziomie życia. Do tego mój team ma na pewno więcej % przy niektórych kartach + 10 lvl linków wszędzie.

Ten etap jest trudny, tak jak pisałem, u mnie to pewnie kwestia wymaksowania linków bo taki rainbow PHY Vegetto blue zlinkowany z LR TEQ Vegetto to tyra jak zły.