Wpis z mikrobloga

@JuanAntonioGonzalo: xD i co w tym złego? Jak ktoś nie jest targetem to ich nie lajkuje? Ja też nie lajkuje muzułmańskich fanpejdży, które życzą szczęśliwego ramadanu xD

@TestoDepot: No nie wiem co w tym zabawnego. Akurat koszt jednostkowy aborcji to na wolnym rynku około 1500-2000 złotych. Załóżmy, że w Polsce oczywiście każdy musi przytulić swoje pieniądze i wyjdzie około 4000 złotych.
Jednostkowe wydanie 4000 złotych przez państwo, jest znacznie bardziej
@TestoDepot:

Jak się ktoś nie umie zabezpieczyć to niech się nie bierze za seks, niech będzie jakaś odpowiedzialność za to co się robi.


według ciebie ktoś kto był na tyle nieodpowiedzialny, że nie ogarnął antykoncepcji, na pewno będzie na tyle odpowiedzialny, żeby zająć się czymś tak wymagającym jak wychowanie dziecka? to przecież absurd
po prostu nie uważam że powinniśmy fundowac aborcję. Jak się ktoś nie umie zabezpieczyć to niech się nie bierze za seks, niech będzie jakaś odpowiedzialność za to co się robi.


@TestoDepot: A możesz podać, jakie metody antykoncepcji mają 100% skuteczności?
I dodatkowo, jaka forma antykoncepcji chroni przed wadami genetycznymi płodu?
żebyśmy się zrozumieli - jeśli chodzi o aborcję jako taką to niech se ludzie robią co chcą w zgodzie ze sobą - ale za swoje pieniądze.


@TestoDepot: Dlaczego osoba, która ma w łonie płód z wadą letalną ma sama płacić za aborcję? Chyba, że jesteś tzw. wolnościowcem i uważasz, że np. palacze mają za swoje leczyć raka? I jak ktoś chodzi bez czapki i dostanie zapalenia płuc to też ma za
Dlaczego ja mam płacić za aborcję uszkodzonego gówniaka? Dlaczego też mam płacić na utrzymanie uszkodzonego gówniaka? Jedyne co powinno być refundowane to sterylizacja dla chętnych.


@dis_gon_b_guud: Pewnie z tego samego powodu, dla którego płaci się za leczenie chorych na raka, leczenie chorób serca i całej masy innych schorzeń. Chyba, że jesteś kolejnym korwinistą, który uważa, że służba zdrowia powinna być prywatna, każdy powinien płacić za swoje leczenie i tym podobne bzdury