Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1169
Drogie Mirki i Mirabelki od pewnego czasu bawię się w #diy i robię mydło oraz od niedawna też świeczki zapachowe. Z racji tego, że po rozdaniu prezentów na święta troszkę mi tego zostało, postanowiłem zrobić świąteczne #rozdajo . Do wygrania to co ja zdjęciu, czyli mydła:
- Z kozim mlekiem i miodem
- Z olejkiem z drzewa herbacianego
- Ze skórką pomarańczy
- Ze srebrem koloidalnym
Oraz świeczki:
- Zapach jabłko i cynamon
- Zapach pomarańczowy

Kostki mydła ważą po około 100g, świeczki są w słoiczkach 120ml

Jeśli komuś kto wygra jednak się nie spodoba, to śmiało można dać do zjedzenia nielubianemu wujkowi - na bank dostanie sraczki #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez mirkorandom jutro o 12:00, wysyłka paczkomatem na mój koszt. Udział biorą wszyscy, są święta więc nawet zielonki mają głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w sumie trochę #chwalesie bo to całkiem spoko hobby.
Niggalke - Drogie Mirki i Mirabelki od pewnego czasu bawię się w #diy i robię mydło o...

źródło: comment_1608907125V3VpkYvz7LbxR866sozZrv.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mq555: jak widzisz, to jest #rozdajo, nie ogłaszam się ze sprzedażą. Rozdaje moje produkty po rodzinie i znajomych, dodaje do świątecznych prezentów i tak dalej
  • Odpowiedz
@Niggalke: jakich uzywasz knotow? Jakie polecasz. Robilem kilka świec z resztek ale zawsze mam priblem z knotem ze sznurka bawełnianego ktory opada. Wieszanie na patyczku jakos zdaje egzamin ale pewnie da sie lepiej. No i problem z zachowaniem tego knota w czasie palenia - potrafi opasc i sie utopic jak zbyt głęboko wosk sie roztopi
  • Odpowiedz