Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde
chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...

źródło: comment_1608811230qfq6bMkbBMcxnl8GlsGHGS.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia:

Jak można być tak sfanatyzowanym, żeby w zwykłej chęci podzielenia się swoim szczęściem widzieć jakieś eksperymenty społeczne? XD


No i @Carlit0 miał rację czajniku xD przeproś szybko za wyśmiewanie, bo masz czas tylko do północy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakby u mnie była taka akcja to bym wyszedł. Jestem nietolerancyjny wobec takich związków i dobrze mi z tym.


@incelista: Jak przyjdzie siostra z facetem, który też ci się nie spodoba to zrobisz scenę, panie Polaku B? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: @cppguy: Seks tylko po ślubie i tylko z osobą odmiennej płci. Bez żadnych analnych dewiacji ani o zgrozo oralnych. Pan Jezus nie po to umarł za nasze grzechy żeby dwóch mężczyzn bawiło się w kolejarza albo o zgrozo, robiło 69.

Niech żyje narodowa wolna Polska, precz z tęczowym zachodnim imperializmem. Panie Jarosławie prowadź nas do zbawienia ludzkości.
KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump - @Ordo_Publius: @cppguy: Seks tylko po ślubie i tyl...

źródło: comment_1608823923SsS8QMGL3pEKcCMbP6aS98.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz