Wpis z mikrobloga

Hej hej,
Właśnie jestem na etapie poszukiwania roweru do enduro/ trail
Budżet to okolice 3k euro
Jak narazie wpadł mi w oko:

https://www.radon-bikes.de/en/mountainbike/fullsuspension/slide-trail/slide-trail-90-2021/

Czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego?
Może być tańszy, czeka mnie jeszcze zakup kasku i ochraniaczy. (https://www.wykop.pl/wpis/54410611)
#rower
bauagan - Hej hej,
Właśnie jestem na etapie poszukiwania roweru do enduro/ trail 
Bud...

źródło: comment_16086570550lrEV1c0P5PC3bOi0zG0te.jpg

Pobierz
  • 17
@panato: Propain fajny. Na stronce można dowolnie rower skonfigurować w taki osprzęt jaki chcesz. Ale w zeszłym roku jak szukaliśmy z kumplem ęduraczy to okazało się że przez wirusa są opóźnienia w produkcji i się nie wyrabiają z dostawami.
@Thorn_: Super, tylko tak jak piszesz. Aktualnie rowerów brak. Santa Cruz tez wyprzedany. Generalnie to jak narazie radon dopiero będzie złożony w marcu. Dzisiaj gadałem z kolesiem z Meridy, to na rok 21 już wszystko sprzedane i robili zamówienia na modele na rok 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bauagan: ja przesiadłem się z traila 140 skoku z przodu i z tyłu na superenduro 180/170 skoku i to zupełnie inny rower. Muł jak nie wiem. Ja jeżdżę raczej delikatnie więc dla mnie chyba lepszy byłby trail.

Obecny rower po kamienistych trasach zjeżdża jak czołg - mam tam Lyrika z lagami 35mm. W poprzednim rowerze miałem Foxa z lagami jeszcze 32mm i na takich trasach czułem że rower jedzie na autopilocie
@Harry_Callahan: 183 i szukam L. Mam 88 od wewnątrz nóg.
Trail dla mnie najlepszy wybór, zwłaszcza że uwielbiam podjazdy.
Lepszego sprzętu niż ten na radonie w tej cenie to trudno znaleść.
Rowery są wysprzedane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bauagan: powinien Tobie przypasować Whyte s150 z rocznika 2020. Jak w czerwcu kupowałem swojego g170 w Cieplicach koło Jeleniej Góry to mieli taki w rozmiarze L. Wiem że teraz jest duże ssanie na rowery, ale Whyte to u nas mało popularna marka więc możliwe że ten rower jeszcze stoi na sklepie. Możesz tam przedzwonić albo napisać na messengerze. Ja kupiłem g170 bo wolałem na kole 27,5. Mam 180cm wzrostu i L
@bauagan: YT Izzo? Wiem, ze wyprzedane, ale lada moment powinny zacząć się nowe rzuty na 2021. Swoja drogą chyba warto poczekać, bo dopiero zapowiadają nowe modele ( ͡° ͜ʖ ͡°)