Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yras8: W CCC się nie kupuje, bo to typowa polska januszerka, czyli podejście "gwarancja do bramy, a później się nie znamy". Buty warto kupować tylko w zagranicznych sklepach, bo one bardziej szanują klientów i uwzględniają słuszne reklamacje.
  • Odpowiedz
@yras8: napisz ze preferujesz styl chodu stopami naprzemiennie i jeśli ccc uważa ze powinno się chodzić inaczej to powinni to zawrzeć w instrukcji
  • Odpowiedz
@yras8 za pierwszym razem zawsze odrzucaja, pisz odwołanie że nie zgadzasz sie z opinią bo (tutaj cos dopiszesz). Z reguły reklamację po odwołaniu uznają i tak działają wszystkie marki.
  • Odpowiedz
@yras8: Mi kiedyś odrzucili reklamację i odwołanie od reklamacji, bo stwierdzili że buty były prane (myte tak ale prane nie były) to się tam pismami kłóciłem że proszę o wskazanie metody i tak dalej, przepychanka jak zwykle. Koniec końców odesłali mi moje stare buty to nie odbierałem przesyłki od nich, tak długo aż nie wysłali nowych xD Tyle ze to nie było CCC tyko eobuwie.
  • Odpowiedz
@tomjar akurat jeśli chodzi o Castoramę to mam tylko pozytywne opinie w temacie reklamacji, kilkukrotnie reklamowałam już różne sprzęty zawsze od ręki zwrot pieniędzy, czasem nawet z walizki sprzętu nie wyjęli, tylko od razu do Bok po kase
  • Odpowiedz
@yras8 przeredaguj to. Kilka rekalamacji już tak wygralem.

Szanowna Pani,

Reklamacja nastąpiła 4 miesiące od daty zakupu towaru, co za tym idzie domniemywa sie, ze wada fizycznie tkwiła w towarze już od chwili wydania ujawniając się w postaci podeszwy ozdabiającej (art. 556 ze zn.2 Kodeksu cywilnego).

Do swojej odpowiedzi nie dołączyła Pani, żadnej opinii od producenta owego obuwia, czy też rzeczoznawcy o odpowiednich kwalifikacjach.

W związku z powyższym wnioskuję o uznanie reklamacji.
  • Odpowiedz
@yras8 nie jestem autorem tego odwołania, rok temu ktoś go zamieścił na wykopie i chyba ich zagiął, zachowałem na przyszłość. Przerób na swoje

"Szanowni Państwo,
reklamacja towaru nastąpiła w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu a co za tym idzie domniemywa się, że wada fizyczne tkwiła w towarze już w chwili jego wydania, ujawniając się w postaci [tutaj twoja wada] (art. 556 ze zn. 2 Kodeksu cywilnego).
Do swojej odpowiedzi nie dołączyli
  • Odpowiedz