Wpis z mikrobloga

  • 2473
@Autistic-Unicorn
@Yokoetneivvis
@Habemuspapam69

Ale to są zjeby co robią 100% na zdalnych, przecież to wiadome że ściągają, ja tam się trzymam okolicy 70-80% i przynajmniej mam spokój. Jak to się mówi "ściągać też trzeba umieć". Przecież jak debil co przed epidemią to umiał się tylko podpisać, nagle na zdalnych wszystko umie to wiadomo że jest coś nie tak. Change my mind
  • Odpowiedz
@Autistic-Unicorn: Ja już nawet nie wysłałam odpowiedzi i nie pomagam na testach ludziom ze studiów, jedynie w wąskim gronie sobie wzajemnie pomagamy, bo tamte debile przepiszą 1:1 to co ty masz pomimo tego, ze dane w zadaniu macie inne, a później jeszcze z morda, ze zle mu powiedziałam i przeze mnie nie zdał ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
@ArmaturaGramatura U mnie klasowy idiota ściągał na teście zamkniętym od bdb ucznia, i zmienił 2 ostatnie odpowiedzi żeby nie było. Akurat ten od którego ściągał miał tam źle, a jako że głupi ma zawsze szczęście to on trafił obie, zaliczając tym samym test na 100 i powtórkę z testu, bo babka nie uwierzyła
  • Odpowiedz
@Autistic-Unicorn: generalnie z generatora czy coś, ale polska szkoła na zdalnym w praktyce. Na zdalnym nie robi się testów, bo nie ma na to warunków. Wiele wytycznych zagranicznych szkół ma to w poradnikach nauczania zdalnego. Powinno stawiać się na pracę własną ucznia, projekty i inne sposoby potwierdzenia umiejętności. Ale polska szkoła to pyk, pyk byle odklepać, na szybkości test, bo nie mam czasu, chęci oraz płacą mi jak na kasie, elo,
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: Moja matka uczy historii. Wyobraź sobie jak te sprawdziany u niej wyglądają. Jakkolwiek by ich nie przygotowała, wystarczy że oni wklepią treść do googla i mają odpowiedź. Zdarza się tak, że kilka osób ma słowo w słowo takie same odpowiedzi.
Jak z tym żyć?
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: w gimnazjum mielismy podobnie, nauczycielka przez dlugi czas byla chora i przed koncem roku trzeba bylo zrobic jakis sprawdzian aby jakies oceny wbic, i zrobil test abcd, i oczywiscie najwieksze debile skonczyly w 5 min z wszystkimi poprawnymi odpowiedziami, no i niestety musielismy go poprawiac ale w innej formie
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: to nie jest wytłumaczenie że te tłuki nie potrafią zrobić tej kartkówki

Sam miałem sytuacje w gimnazjum gdzie nauczycielka podarła wszystkie klasówki bo uczniowie cco nie potrafili powiedzieć nawet jednego zdania przy odpowiedzi dostali 5. Albo sytuację, gdzię koleżanka na sprawdzianie z matmy wykorzystała metodę rozwiązania zadania której by się nauczyła w liceum xD

To jest tutaj problemem. Tak polski system edukacji nie ma sensu, szczególnie wszystkie wkuwane przedmioty, do
  • Odpowiedz