Wpis z mikrobloga

@MalaHelenka: no trackow z ich EPek to bym sie bal ruszyc bo sa tak trashy i nabuzowane energia ze tylko bym to #!$%@?, do tego piekna takiego sie nie rusza...

no ale ten track co tutaj trash the rental nie zostal nagrany w studio, przez co daje troche wieksze pole do popisu.

A Crystal Castles mialo taka opinie jak mowisz moze 10 lat temu, teraz kazdy kto slucha to kocha, bo
  • Odpowiedz
@tmtmp3 No ja jestem fanką starego Crystal i pierwszej wokalistki, drugą z ignorancją raczyłam posłuchać i odstawiłam, bo się obraziłam :)

'Za czasów NASZEJ młodości'? Hmmm ale ja wciąż jestem młoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga: Wlascicielem tej plyty ostatniej z Kept jest Sub Pop Records, ktore usuwa ten track z neta bo "Kept" mialo byc tylko przeznaczone na wersje CD..... tak wiem glupota totalna, greedy bastards. Polecam sciagnac, juz chyba z 10 razy lecialo z yt.

@MalaHelenka: licealnej mlodosci tak bym to nazwal, strzelam ze masz miedzy 25 a 30!

Prawda taka ze CC umarlo po odejsciu Alice i pozwaniu Ethana, moze i dobrze?
  • Odpowiedz
@tmtmp3 Nie chcesz wiedzieć co ja lubiłam słuchać za czasów licealnej młodości :p.

Nie wiem, no fani są różni. Ja należę do bojówki Alice, a nostalgię znajduję w czym innym :)
  • Odpowiedz