Wpis z mikrobloga

@hajducek: gram w tej rozdziałce i na full jak odpale z rtxem i dlss na performance to mam 40 klatek na rtx 3080, pare rzeczy jak poobniżam to jakies 60-70fps. Grafa momentami fantastyczna a czasami dno...
  • Odpowiedz
@hajducek: masz kartę starej generacji, to co się dziwujesz? Jak wychodził Wiedźmin 3, to kupiłem specjalnie gtx970 pod niego, ale w fullHD na ultra z bajerami typu hairworks też padaczkował, nie dziwiłem się zanadto, bo jak przycebuliłem na GPU to nie mogłem oczekiwać wydajności jak przy GPU o półkę cenową wyżej.
Zmniejsz rozdzielczość do 1440p to ci klatkaż podskoczy. Albo zmodernizuj GPU do jakiegoś bardziej współczesnego, typu 6800
  • Odpowiedz
@Ordynat_Michorowski: Ultra, to wiele wyjaśnia. W każdym razie, nadal nie tłumaczy to niezwykle słabej optymalizacji CP2077. Przypominam, zapowiedziano go w roku premiery PS4 i Bone'a. "Kup se lepszom karte" przy 5700XT brzmi jak jakiś meme nabijający się z wyższości pcmr.
  • Odpowiedz
@hajducek: With so many flavours, you choose to remain salty ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przypominam, zapowiedziano go w roku premiery PS4 i Bone'a.

"Zapowiedziano" a "wypuszczono" to dwie różne sprawy. Twoim zdaniem developer powinien zostawić jakość assetów wg stanu i standardów z 2012 r.? :)
  • Odpowiedz