Wpis z mikrobloga

#depresja
#narkotykizawszespoko
#przegryw
#anonimowemirkowyznania

Czesc, chcialbym opisac co sie dzieje ostatnio ze mna i moja głową, co nie jest normalne. Wszyscy mowia ze jest ze mna w #!$%@? zle,bo widac i mam.sie ogarnac ale ja nie widze az takiego powodu i to mnie moze wlasnie dobija, ze mi niektorzy cos wmawiają a sami pewnie sa gorzej poryci. To raz. Dwa. Straszliwa bezsennosc = 0 produktywnosci, zero. Obecnie mam przepisane na sen 4 tabletki ketrelu(auetiapine 25) i 2 rano.
Dam np ojcowi tylko.jedna w weekend bo po chlaniu mowi ze cierpi, to dwa dni chodzi #!$%@? 1 TABLETKA!!! A ja 6.. Pptrafie do tego wypalic sztuke jarania, 6 mg clona, w #!$%@? piw = w sunie to normalka, codZienność, gdzie jeden by spal 3 dni po tym. Ja sie budze co.godzine teraz.nawet co pol.godIny kirwa.
Trzecia sprawa. Ostaynio poerwszy raz jadlem jakies grayby z kolegą nie pamietam nazwy + rozkminy nocne. Zdalem sobie sprawe, ze najlepiej jet sie wylogowac... Tylko rodZiców szkoda wiadomo. Ale z kazdym.dniem coraz gorzej, nakreslibym.im ze cierpie od paru lat, i moze teraz.w konci bede mial spokoj.. zeby sie nie martwili.
Czesto.udaje kogos.kim.nie jestem, a ludzie to lykaja i.maja mnie za twardziela swira,.a to.klebek.#!$%@? nerwow....

Cos.sobie przypne to.napisze. fartem mirki
  • 17
@oinczorniasty: napewno robi swoje, ale az tak.hatdcorowo nie jest. Ja benzo 2 tyg codziennie izero snu. Pewnie dlaywgo bo.klony aktywizuja,nie jak etizolam albo mirta. Dziwne. Dojscie mma.tylko do valium, zolpi,.zopiclone. tylko.z.nasssenych. a ogolnie wszystko załatwienie.niebchcr tes nieprzytomny chodIc wiec...
@gesiu96: z mojego doświadczenia wygląda na to że wpadłeś w depresję i odkryles mase gowna ktora sam przed aoba chowales przez wiele lat udajac kogos kim nie jestes do tego stopnia ze sam nie wiesz która "maska" jest twoim prawdziwym ja. Życie jest piękne ale tylko wtedy gdy o nie dbamy i żyjemy w zgodzie ze sobą bo co to za życie jeśli nad głową wisi nam tona gówna która często
@nomysza6666: na kwetiapinę szybko rośnie tolerka, więc pewnie dlatego cię nie rusza. a ten brak snu to prawdopodobnie wynik uzależnienia krzyżowego + depresja + jakaś nerwica. szukaj jakiejś terapii, stary i powodzonka!
Wiecie ja zdaje sobie, ze to w wiekszosci przez naduzywanie silnych lekow + depresja + dwubiegunowka. Dlatego od jutra postaram sie jakos schodZić powoli z dawek. Moze pomoże. Co czasem odczuwam wrecz, ze mniejsze dzialaja lepiej. Powegetujemy, Zobaczymy
@gesiu96: cóż na dwubiegunowa nie wiem nie poradze, moze nawet sam mam ale nie jestem tego pewien. Keta i grzyby, byle ostrożnie i po zejściu z leków. Jest bardzo możliwe że zajmie ci to miesiące lub nawet lata (ja 2 lata i nadal odkopuję gówno ale gdzieś po półtora roku zauważyłem że jakoś inaczej patrzę na świat i ogólnie czuję się lepiej). Grunt to przygotować dobry grunt pod pracę nad sobą