Wpis z mikrobloga

Czy są tu na portalu osoby, które złożyły w ostatnim czasie zamówienie w sklepie #samsung i kupili np #galaxy s20 a #samsung do dziś nie zrealizował zamówienia tłumacząc się jakimś tajemniczym błędem systemu?
Ja jestem w takiej sytuacji. Zamówienie złożyłem 30 listopada, 1 grudnia samsung miał pieniądze na koncie i dostałem mejla ze wysyłka w 24h po o trzymaniu płatności. Dziś mija 6 dzień, żadnego mejla, żadnej informacji. Dzwoniąc na infolinie słyszę, że nie wiedzą kiedy naprawią ten problem (już 6 dni naprawiają) Jak dla mnie to samsung ewidentnie #oszukujo
Samsung chce być liderem technologicznym a głupiego błędu nie potrafią naprawić, nie wspominając o tym, że pies z kulawą nogą nie napisał do mnie nawet pół słowa wyjaśnienia. Nie polecam zakupów na samsung.pl
  • 5
@CeZiK_: Tak też zrobiłem. Na FB w komentarzach pod jednym z filmików promujących zakupy prezentów od samsung jedna dziewczyna pisze, że też od kilku dni nie zrealizowali jej zamówienia. Swoją drogą to jest śmieszne, że samsung promuje zakupy swoich towarów na prezent a jak dochodzi co do czego to ich nie dostarcza....
@CeZiK_: dokładnie tak, ale skoro samsung podpisał z nimi jakąś umowę na sygnowanie zakupów u nich jako w oficjalnym sklepie samsung to też ponosi odpowiedzialność za zamówienia realizowane przez stronę samsung.pl
Edit: I-Terra ma wywalone na problem w stylu "nie mamy pańskiego płaszcza"