Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamczo: tak z ciekawości, czy każde zdjęcie faktycznie musi mieć temat? Bo często widzę zdjęcia, które nie wyróżniają się tematem, czy nic nie mówią. ale są po prostu miłe dla oka. Mikrozachwyty. Na przykład lampa na tle nieba.
@monarchista: krytyki niby czego? mojego niewysublimowanego gustu? za stary jestem aby przejmowac sie glupotami w przeciwienstwie do Ciebie zawodowy fotografie xD poka lepiej te zdjecia bo zacznam miec watpliwosci czy jestes naprawde fotografem czy tylo lubisz poudawac znawce na stronie ze smieszymi obrazkami xD
@Parobekzdoliny: Zajebiste warunki, ale fotki mogłyby być ciekawsze - brakuje mi tutaj głównego podmiotu, a jak już jest (np ławka albo to drzewo) to słabo wykadrowane lub brakuje efektu '3d', dużo lepiej wyszłoby gdybyś zrobił zdjęcie jakiemuś kamykowi albo nawet osobie która stoi gdzieś tam, a ten zachód byłby kapitalnym dodatkiem. Aha i wyprostowane żeby było w linii horyzontu - tak jak tam wyżej już pisali.
i na tym polega problem - 99% ludzi widzi zwykle zdjęcie i uważa je za "#!$%@?" ¯_(ツ)_/¯ to uwłaczające i obraźliwe dla ludzi ,którzy mają jakąkolwiek wiedze w temacie


@monarchista: bo ostatecznie gówno warte są te techniczne sprawy i walenie gruchy do wiedzy jeśli samo to co przedstawia fotografia jest nieciekawe (cokolwiek to oznacza). Ostatecznym kryterium jest to czy coś się podoba czy nie podoba i do tego całość się sprowadza.