Wpis z mikrobloga

@Parobekzdoliny:
Zdjęcia mocno przeciętne.

Na 1. ucieka linia horyzontu. Spora część nieba jest nudna, nieciekawa. Popracuj nad kadrowaniem.

2. kuleje pod kątem kompozycyjnym. Ognisko z drewnianymi ławkami, pas szarej nicości, ciekawe niebo - jak wspomniano wyżej, nie ma tematu zdjęcia.

Na 3. jest nienajgorzej, ale trzeba popracować nad kadrem. Ciekawsze są zdjęcia, gdy linia horyzontu nie przecina w połowie. No i drzewo na pierwszym planie - eksponowane miejsce i duży obiekt
@wojciech-dyrets nie sluchaj @monarchista. Mysle, ze ja jako osoba 16lat robiaca zdjecia moge sie wypowiadac w tej kwestii i jakos Twoja wypowiedz, ze zdjecia sa "#!$%@?" jakos mnie nie obraza i nie uwlacza mojej godnosci.
Prawda jest taka ze dla 99% osob znajacych sie na temacie, Twoja wypowiedz jesy normalna. Jak zdjecie Ci sie podoba to spoko. Niech Ci na zdrowie wyjdzie.
Ja tu jestem od dawania porad.
Najwyrazniej kolega wyzej
@ugluck: widze w internecie tony zdjęc słabych, złych technicznie, przepalonych, zwyczajnie niezgodnych z podstawowymi zasadami a jednak mają mase lajków i komentarze typu "#!$%@?". Jak cie to nie uraża to pewnie robisz podobne.
zwyczajnie niezgodnych z podstawowymi zasadami a jednak mają mase lajków i komentarze typu "#!$%@?".


@monarchista: w sumie to mi sie teraz przykro zrobilo bo pewnie znasz wszystkie tajniki fotografii a mimo to Twoje zdjecia nie zbieraja lajkow czy komentarzy
Moze to jest Twoj moment, pokaz nam jak wyglada prawdziwie #!$%@? zdjecie abym wiecej nie popelnil takiego faux-pas