Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#wykopaka

#inpost mnie przeraża w tym roku, serio. Czy do was paczki dochodzą normalnie? Jedna z moich zamówionych byla nadana 30 listopada i wciaz jej nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
O tych nadanych 1 czy 2 grudnia to szkoda wspominac, nie wyjechały nawet z pierwszego oddziału.
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: jaki status paczek? Jak 'w trakcie przygotowywania' to sklep dał dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
U mnie jak są odebrane przez kuriera to na następny dzień już są
  • Odpowiedz
@Shyvana Mnie zaskoczyli póki co in plus w tym roku.

Zamawiałem sobie książki (dla siebie, nie wykopaka). Wysłane w piątek, wczoraj przed 10 do odbioru w paczkomacie. Zazwyczaj jak miałem nadane coś w piątek to leżało w magazynie przez weekend. Nie wiem czy dlatego przyszło w weekend bo allegro Smart czy z innego powodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: rzecz zamówiona 28.11 jeszcze nie ruszyła w drogę, tutaj ewidentnie wina nadawcy.
Rzeczy zamówiona 02.12 niby dostępna ale jak się okazało zabrakło w magazynie i będzie około tydzień obsuwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kinja: Ja wiem xD najgorzej, że tam było też zamówienie łączne dla mojego niebieskiego i on też nie może weryfikować swojej paki xD Oboje utknęliśmy xD
  • Odpowiedz
@Shyvana: u mnie na przełomie listopada i grudnia złapali zwiechę, ale teraz chyba zatrudnili więcej osób i ogarniają. Większość paczek na które czekałem odebrałem w dwa dni, głównie z samochodów przy paczkomacie, ale nie tylko.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Szły do mnie 3 paczki, dwie doszły, a trzecia, która była zamawiana najwcześniej (i jest na wykopakę głównym prezentem xD) utknęła od piątku na statusie "Wydana do doręczenia" i elo, zero informacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shyvana: kurcze, strasznie to u Ciebie długo się ciągnie. Może jakaś sortownia nawala, bo ja w Warszawie w max 2 dni miałam wszystko. Nawet się zdziwiłam bo jedna paczka doszła mi dzisiaj a dwie wczoraj
  • Odpowiedz