Wpis z mikrobloga

Jak już moja paczka dotarła do @Anubis94, to mogę się podzielić historią przy nadawaniu paczki...

Dochodzimy z różowym paskiem do paczkomatu, wyciągam telefon, ładnie skanuję QR z apki (pierwszy raz nadawałem bez etykiety), w domku ładnie wykupiłem największy gabaryt i stoję z wielkim kartonem, a tu - otwiera mi się #!$%@? skrytka na list XD Ja już taki zbulwersowany, zamknąłem od razu skrytkę i próbuję od nowa.
Skanik i się jednak otworzyła właściwa.

Wiecie co się #!$%@?ło?
Jakaś baba siedziała w aucie i zdalnie otworzyła swój paczkomat dokładnie w momencie skanowania mojego kodu. A ja jej to zamknąłem. Zgadnijcie kto nie mógł otworzyć znowu tej skrytki XD

#wykopaka #heheszki
  • 14
@dedik da się, ale jak babka wyszła to gadała przez telefon i pewnie wyszła z aplikacji i już wtedy dupa. Ale tak od razu w aplikacji możesz otworzyć.
Druga przyczyna mogła być taka, że od razu skanowałem swoją i możliwe, że to też mogło być przyczyną ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FHA96: a to nie wiem. Babka próbowała zeskanować, a potem wpisać ręcznie i nic nie działało. Może dlatego, że ja od razu po zamknieciu skanowałem znowu swój kod i już może paczkomat zapomniał o poprzedniej akcji