Wpis z mikrobloga

Obserwuję gonciarza od dobrego roku. Dawno temu zauważyłem, że gonciarz bez podążania za trendami i łapania się roboty typu reklamowanie swojego własnego miasta za pieniądze nic nie umie.
Wyjechał do Japonii i myślał, że po powrocie stał się lepszy od swoich rodaków, ponieważ mieszkał w nieludzko ciasnym pokoiku, jadł mikroskopijne porcje jedzenia i nauczył jąkać się po japońsku, bo nie potrafi skleić nawet kilku zdać po tylu latach.
Ogolił sobie łeb, jak Johnny Sins, tylko że Johnny zaczął łysieć mając 40 lat, a gonciarz ogolił sobie łeb bez powodu i wygląda teraz jak typowy skinhead, a wypowiada się jakby był filantropem.
Jego pseudo-listy do prezydenta, premiera i opowiadanie o biseksualnych ekscesach, po to aby wzbudzić atencje od 13 letnich postępowych juleczek i ich kukoldów.
Ten człowiek był i jest ściekiem w mojej opinii, a teraz się tylko stacza w bezkresie.
Życzę mu, aby ta jego popularność na fali tej śmiesznej rewolucji upadła na mordę, to skończy się jego quasi-filozofowanie.
#gonciarz #bekazlewactwa #lewackalogika #logikarozowychpaskow #julka #twitterowejulki #twitter #gonciasz #neuropa #polskiyoutube #4konserwy
K.....z - Obserwuję gonciarza od dobrego roku. Dawno temu zauważyłem, że gonciarz bez...
  • 38
@KrzysztofMickiewicz:

Obserwuję gonciarza od dobrego roku. Dawno temu zauważyłem, że gonciarz bez podążania za trendami i łapania się roboty typu reklamowanie swojego własnego miasta za pieniądze nic nie umie.


Typ to typowy self-made man, pewnie już ustawiony do końca życia, u Wojewódzkiego przyznał, że kiedyś w jeden dzień zarobił 100k. Zaczynał w branży gier komputerowych, potem jakieś reportaże, książki. Od wielu lat w ścisłym topie najpopularniejszych jutuberów.

Ale przyjdzie wykopek i
Ale przyjdzie wykopek i powie, że on nic nie umie. Bo prawdziwa praca to machanie łopatą za 2k, a nie jakieś jutiuby, kwiiiiiii.


@koroluk: Przecież tutaj do teraz panuje przekonanie że influencer to nie zawód. Potdczas gdy są osoby co dostają kilkanaście tysięcy za zdjęcie na instagramie. To jest chyba powolna ewolucja z klikanie na komputerze to nie praca, w zarabiane w social mediach to nie praca