Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co kupić na świąteczny prezent dla ojca kolarza?
Poziom janusz/profesjonalista, czyli gravel za 6kola, lampki świecące lepiej niż długie w samochodzie, kask najszybszy na świecie, a trasy wali takie po +/- 60km, także namiot i sakwy mu niepotrzebne.
Myślałem o jakimś multitoolu? Czy jest coś co super mu się przyda, a mi to do głowy nie przychodzi?
Budżet powiedzmy, że 250zl.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
Smacznej kawusi i miłego piateczku.
#rower #kolarstwo #prezent #swieta
  • 20
@kozak1920: Kieszonkowa pompka LEZYNE? Wożę ze sobą taką pompkę na naboje i dwa naboje ze sobą, ale jak raz w środku Kampinosu złapałem dwa falki to czułem mocny stres że będę musiał do najbliższej drogi maszerować kilkanaście km jak złapię trzecią :D dużo miejsca taka pompka nie zajmuje a może uratować dupę kiedy ma się pecha.
@kozak1920: Z drugiej strony wygląda na to że tata podchodzi do tematu poważnie : ) więc pewnie ma wszystko czego potrzebuje do roweru; może lepiej kupić coś z innej beczki np. bon do salonu tatuaży żeby mógł sobie zrobić rowerową dziarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kozak1920: https://www.1enduro.pl/rowerowe-pomysly-prezent/
tutaj jest lista prezentów rowerowych, ale tak jak koleś mówi, chyba każdy lubi sobie kupić coś konkretnie pod siebie, ja nie lubię dostawać rowerowych prezentów które mi nie do końca pasują:

Przede wszystkim wystrzegaj się części rowerowych. A to dlatego, że… kochamy części rowerowe. Tak bardzo, że każda jedna musi być pieczołowicie wybrana i zdobyta. To mniej więcej tak, jakby podarować komuś żonę. Nie lubimy presji do używania czegokolwiek
@kozak1920: Moze naklejki z jego imieniem na rower, żeby wyglądał bardziej pro, multitool jest spoko, ale jeśli ojciec jeździ już dłużej to napewno wszytskie narzędzia mu potrzebne już dawno ma, możesz kupić jakieś fajne ciuchy, skarpety