Wpis z mikrobloga

Nie wiem, po co to robię, ale się do czegoś przyznam:

Golę się jedynie pod pachami, gdyż nie znoszę odoru pod pachami, nogi golę latem, żeby nie było widać mojego obfitego dosyć owłosienia (w końcu jestem brunetką), a włosów łonowych w ogóle nie golę, bo spełnia funkcję ochronną.

#oswiadczenie #rozowepaski #mirabelkopomusz #zapraszamdogownoburzy #higiena #zdrowie i trochę #logikarozowychpaskow
  • 165
@bergamota: Kolego, ale ja nie napisałem, że ma je depilować. Jest różnica w włosach łonowych 1-2cm, a 10 centrymetrowych.


@Rouksa: Jak już to koleżanko :). Ano jest różnica, mniejsza "poduszeczka" to gorsza ochrona.
Uważam, że każdy może sobie robić co chce. Jednak obecnie panuje moda na depilację miejsc intymnych i ostracyzm wobec tych, którzy tego nie robią. Myślę, że gdyby ludzie byli świadomi, że brak depilacji jest tak naprawdę lepszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
"Poniekąd" oznacza, że jestem prawdopodobnie zbyt brzydka, aby ktoś mnie ruchał. Wyglądam jak ładny chłopczyk.

Nigdy w życiu nie uprawiałam seksu, ani się nie całowałam. Zresztą, cierpię na OCD i brzydzę się bakterii i wirusów.
@blablaelotrzydwazero:
Ten facet po 15 minutach miał 99+ polubien na Badoo. To co piszesz jest niemożliwe
NDSS - > "Poniekąd" oznacza, że jestem prawdopodobnie zbyt brzydka, aby ktoś mnie ruc...

źródło: comment_1606930782n7dgzPW5YWhf8QA9mzgW2T.jpg

Pobierz