Wpis z mikrobloga

@beztroski_pampuch: w sumie za 40 lat będą niezłe jaja jak wszystkie majątki beda przechodzic na skarb państwa a ten będzie to rozdawać ludziom których nie stać na własne mieszkanie bo koszty pracy będą #!$%@? w sufit. Albo uchodźcom z bliskiego wschodu.

Dostajesz mieszkanie, wchodzisz a tam na stole laptop poprzedniego właściciela, otwierasz go wyświetla się konto na wykopie, przeglądasz ostatnie wpisy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@beztroski_pampuch: Lepiej jest powiedzieć jak rodzina tak pyta ze twoja żona/dziewczyna poroniła dwa tygodnie temu. Więcej nie zapytają, gwarantuje

@bartdziur:
Moje dwie kuzynki były torturowane tymi pytaniami przez chyba z 10 lat. W końcu udało im się urodzić dziecko i wtedy przyznały że próbowały ale przez jakieś choroby i inne sprawy albo się nie udało zajść w ciążę albo po paru tygodniach dochodziło do poronienia.
Ale dzielnie latami z kamienna
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Jeżeli nie masz i nie planujesz dzieci to warto spisać testament. U mnie w okolicy taka starsza babka zapisała dom na syna sąsiada, koleś w wieku 17 lat dowiedział się że ma za darmo swój własny dom i duży sad. Dlaczego on, bo był do niej miły i zbierał jabłka.
  • Odpowiedz
@vateras131: Tfu na tego typu polackość. Ja wiem, że wstyd powiedzieć prawdę, ale czając się podtrzymujemy te gówniane zwyczaje. Ja moje babcie zaginam zawsze ośmieszającymi ripostami i jedna już odpuściła dyskusje na ten temat w zeszłym roku, a druga zrobi to w te święta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@K-S-: Przeprowadzałem babkę która była opiekunką dla jednej starszej pani i dostała mieszkanie w centrum Warszawy. Babka miała rodzinę ale podobno była skłócona więc wolała oddać je opiekunce.
  • Odpowiedz