Wpis z mikrobloga

@Valorcrest: raz w życiu miałam mole w mieszkaniu, pozbycie się ich zajęło kilka miesięcy, a i tak po roku czy nawet dwóch pojawiał się jakiś pojedynczy osobnik.
Ile jedzenia przez to wylądowało w koszu to nawet nie wspomnę.
I ta fobia przed zjedzeniem ryżu, bo ugotowany wygląda bardzo podobnie do larw. ()
@Valorcrest: inne wytłumaczenie jest takie że to "kuntrola jakości" - ja widziałem raz w sklepie dziadka co mleka w kartonach odkręcał i do kobiety która z nim była mówi "czo to tera za mleko robio, nie ma sreberka pod spodem, kożde uotworte". Jak mu powiedziałem ze sreberko jest tylko się przebija w momencie przekręcenia nakrętki i że te mleka co otworzył to będzie musiał kupić to reakcja była TSOOO NIEMOŻLIWE. A
@Valorcrest: ale głupoty XD
Kupcie ten ryż chociaż raz w biedronce. Te pudełka się same od siebie rozwalają. pudełka są w kształcie prostopadłościanu a ryż usypany w woreczku na dole i u góry opakowania robi się pustka. a że klejone chyba na ślinę jak chwycisz od góry to się rozkleja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Valorcrest bo otwierasz tam gdzie są 4 paczki w środku, wyciągasz jedna paczke abo lepiej dwie i wkładasz do drugiej paczki. Teraz masz już w paczce 6 sztuk. Idziesz do kasy i płacisz za 6 paczek jakbyś placil za 4. Jesteś do przodu gdzies około 1 złotego polskiego. Ze dwa razy w miesiącu taki trick robisz i masz 2zl więcej miesięcznie.

@pokipoki: w razie czego paragraf za oszustwo a nie mandat
@troglodyta_erudyta: @Valorcrest: @pokipoki: @rees90: to nie jest kwestia tego, że Grażyna z Januszem sprawdzają czy ryż jest dobrej jakości lub przekładają do innego pudełka po dwie paczki etc. Ryż przyjeżdża do sklepu na palecie często stojąc na samym dole ponieważ jest łatwy do ułożenia na płaskim. Na takie kartony ryżu wrzuca się później inne, teoretycznie lżejsze produkty, choć nie zawsze. Pracownicy magazynu z którego jedzie dostawa kompletując paletę