Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 242
Odbierałem wczoraj #dowodosobisty w urzędzie we #wroclaw .
Dostałem parę dni temu SMSa z informacją, że dowód gotowy ale trzeba zadzwonić i umówić się na konkretną datę i godzinę odbioru. No to dzwonię i na infolinii informacja, że nie trzeba oni mają taki system fajny że ludzie się nie tłoczą w urzędzie. O myślę super coś nowego wymyślili. No to idę. Pod urzędem pawilon a w nim 10 kolejek w zależności od tego co chcesz załatwić. I stoimy tak z ludźmi nie stłoczeni w urzędzie a w pawilonie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pawilon zimny i nie ogrzewany bo po co? I mówi Pan/Pani przez głośnik np. "kolejka nr 7 poproszę 3 osoby" i tak w kółko.
#koronawirus ##!$%@? #polska
Walus002 - Odbierałem wczoraj #dowodosobisty w urzędzie we #wroclaw .
Dostałem parę d...

źródło: comment_1606388051an91YTqtHFCV271IKfrjd4.jpg

Pobierz
  • 31
@Walus002: Ja 2 tygodnie temu odbierałem, wewnątrz w budynku, nie było kolejki. Przez telefon się dowiedziałem, że nie trzeba się umawiać, to poszedłem. Na wejściu tylko strażnik miejska sprawdziła temperaturę, potem cyk od razu do okienka i po dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Walus002: dodam od siebie, ze w zwiazku z pandemia otwieram klamki lokciem, probowalem sie do owego pawilonu dostac, napis "WYJSCIE" byl tak duzy ze go nie zauwazylem :). Musielibyscie zobaczyc miny ludzi w pawilonie gdy probuje otworzyc jednokierunkowe drzwi lokciem, nie winie czcionki za wlasne bledy, po prostu nie zauwazylem. W pawilonie byly osoby bez maseczki wiec sie przeszedlem do straznika miejsciego w urzedzie zapytac czy cos moze z ty mzrobic,
@Walus002: no widzisz zabraklo w rzadzie mysli przewodniej naszych guru cyfryzacji Gowina i Emilewicz (swoja droga ma juz posadke gdzie indziej) i prosze panstwo nie UMIE powtarzam nie UMIE cyfrowo dostarczyc kawalka plastiku. To przerasta organizacyjnie panstwo polskie.
@Walus002: Haha w Toruniu idź do ZUSu, tak samo pod urzędem masa ludzi w dwóch czy trzech kolejkach, za to w holu mógłbyś rowerem jeździć, co jest jakimś absurdem bo jak coś złapiesz to nie ważne czy na dworze czy w środku.
@Walus002: Luksus, pawilonów się zachciało. Ja odbierałem niedawno we #wroclaw.
Środek lata, żar, a ludzie stoją w kolejkach an tej patelni
https://www.google.com/maps/@51.1112655,17.0381514,3a,75y,220.5h,85.88t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNvNC7dGH2fx9Qzn6cNvWsxAhSsdqxA1ncRLY8f!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNvNC7dGH2fx9Qzn6cNvWsxAhSsdqxA1ncRLY8f%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya171.1028-ro-0-fo100!7i10240!8i5120
Specjalnie nawet wyłączyli rejestrację na godziny.
Pomiar temeratury dopiero przy wejściu do urzędu, więc nie wiem jak udało mi się utrzymać temperaturę skóry poniżej 37 stopni, może czapka pomogła.