Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft

Ponoć do WoWa przenieśli jakiegoś zioma od balansu ze Starcrafta 2 (który jest ponoć zbalansowany wzorowo). Wie ktoś coś więcej?

Myślicie że będzie w stanie wytłumaczyć tym debilom z Ionem na czele, że jak chce się balansować i podrównywać to nie #!$%@? się jednemu -20% a drugiemu dodaje 20% i potem drapie w głowę czemu nadal jest nierówno aby w następnym patchu zrobić to samo, ale na odwrót i z +/- 30%?
  • 12
  • Odpowiedz
@nairoht: No ostatnie dane są przestarzałe, ale nie myślisz chyba że będzie balans na starcie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym same tabelki DPSu to też nie wszystko.

Raczej chodzi mi tutaj o antywzorzec wprowadzania balansu który w WoWie był do tej pory stosowany, czyli zamiast metody małych kroków i badania terenu to na hura #!$%@? w górę albo w dół. Ostatnio przecież na Ret Palu w
  • Odpowiedz
@nairoht: No ja też zauważyłem ostatnio jakieś podejrzanie racjonalne ruchy z ich strony, mam właśnie wrażenie że ten typ od SC2 ich zagonił do kąta i kazał robić co im każe.

A co dokładnie było z balansem? Bo wiem że #!$%@? Pelagosowi od Kyrian, ale Kyrianie i tak mieli BIS na prawie wszystkich DPSach, więc nerf bat im się trochę należał - tylko trochę krzywo wyszło i tak, bo to główny
  • Odpowiedz
@Khaine: obecnie covenanty to margines bledu jezeli o singlle target chodzi, niektore maja jakis mniejszy potencjal na aoe ale jak nie rajdujesz w echo pieces czy limit mozesz wybrac w zasadzie co chcesz.
  • Odpowiedz
@nairoht: Aż tak dobrze? To musiał być ten typ od SC2, bo to niemożliwe że nagle przestali robić te same błędy co robili od kilkunastu lat xD
  • Odpowiedz
@Khaine: Kurde dobre balansy, bardzo fajne zmiany z PVP no i ukrócenie multiboxów przez co farmienie materiałów może będzie miało sens. Coś za dobrze to brzmi xD
  • Odpowiedz
@Moted: No to wszystko mocno podejrzane. Ja gram Retem więc jak zobaczyłem te nerfy dla ES i FR to mówię "no #!$%@? mać #!$%@? dwa talenty z gry", a oni pyk revert na drugi dzień i buffnęli ES tak aby nadal był sensowny, i jeszcze dmg wszystkich skilli podbili retowi o 4%. Blizz you not sick or something? ( _)

To przecież tak miało zostać do końca dodatku
  • Odpowiedz
@nairoht: Ale z tym Pelagosem to przegięli. 3% magic dmg reduction xDD To nawet jakbym chciał sobie żartować to bym tego nie wymyślił, nie ma szans. To powinno mieć z 5% per stack do 15% i wtedy można rozmawiać.
  • Odpowiedz