Wpis z mikrobloga

#utest

Tak sobie czekam az klient sprawdzi bledy z cyklu ktory skonczyl sie ponad miesiac temu i tak mi przyszla na mysl taka sytuacja

Czy to jest mozliwe, ze klient sobie na przyklad oplaci taki cykl, wszystko ruszy, 120 bledow czeka na sprawdzenie, ale klient wyparowuje i zgloszone bledy nigdy nie zostana sprawdzone? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@psposki gdzie, jest tylko napisane że 35 dni od zakończenia cyklu dać zanim zacznie się pytać w supporcie co się dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

I dlatego tak się zacząłem zastawiać co jak klient stwierdzi że w sumie to mu się nie chce x
@Norskee: @psposki: 35dni i po tym czasie, automat powinien zaakceptowac/odrzucic bugi na podstawie tego co TTL ustawil zmieniajac na „pending”. Ogolnie ostatnio byl bug na stronie i automat nie dzialal i moje bugi juz z 55dni wisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy to jest mozliwe, ze klient sobie na przyklad oplaci taki cykl, wszystko ruszy, 120 bledow czeka na sprawdzenie, ale klient wyparowuje i zgloszone bledy nigdy nie zostana sprawdzone? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie jest to mozliwe bo obowiazuje firme umowa z applause i zawsze za wykonana prace dostaniesz kase. @Rabusek potwierdzi, ze na utest nie zrobia cie w konia
@Rabusek: @kubellob: @psposki:
Dobra jest wykrakalem, ktos sie ruszyl i zaczal sprawdzac

Jako ciekawostka
na 74 zaakceptowane bledy zaden nie uznal uznany za very valuablue albo exceptional XD Ani jednego

Choc jak sie spojrzy to kilka by na to zdecydowanie zaslugiwalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jeden mi oznaczyl jako OOS chociaz jest in scope, ale to mysle ze z rozpedu i sie naprawi
Choc jak sie spojrzy to kilka by na to zdecydowanie zaslugiwalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Norskee: raz jeszcze: klient nie ma żadnych powodów żeby specjalnie dawać Ci somewhata. Wręcz, moim skromnym zdaniem, sobie robi pod górkę :)
@Rabusek: Moge ci pokazac tak z ciekawosci jeden screenshot z bledem ktory zostal uznany jako somewhat WNF jak Ci nie szkoda czasu

Mozesz sprobowac ocenic na ile % masz pewnosc co tak wlasciwie robisz wybierajac jeden z przyciskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie pultam sie, tylko tak sie zastanawiam jak powazny by musial byc blad w testach lokalizacyjnych zeby byl uznany za very valuable, kiedy na 74