Wpis z mikrobloga

@Sithis: @parowka_al_dente: @niko44: @majk3l: @Jakub9131: Dzisiaj wyjątkowo mi się udało zamówić 5600x i ma do mnie przyjechać w piątek. Doświadczyłem kilka strzałów w ME, gdzie wyprzedawały się w ciągu sekund. Dla Waszej wiedzy to co udało mi się dowiedzieć:
- Nawet konsultanci MediaExpert nie mają jak sprawdzić w którym sklepie w Polsce jest procek, ale sami sugerują że to pewnie jedna sztuka
- W x-komie spodziewają się
@mozzie Ja polowałem na 5900x, był dostępny 20 minut, więc spokojnie można było kupic. Na maile od sklepu nie ma co liczyć, polecam ustawić sobie Distilla, który monitoruje zmiany na stronie. W porównaniu z tym co się działo z nvidia, to dostępność o wiele lepsza jednak.
Distilla


@Sithis: Nie patrzyłem na RTXy (czekam na więcej niereferentów i sensowną dostępność). Dzięki jednak za podrzucenie programu. Od dawna szukałem czegoś co by dobrze działało i wydaje się że Distill jest tym czego szukałem. Dzięki!
@Sithis: Tylko czy aby na pewno mają gwarancję producenta? Na stronie widnieje 24 m-ce dla 5600x, a AMD daje 36 na swoje procesory. Morele sprzedają tylko z gwarancją sklepu (nawet pisałem do nich to potwierdzić), chociaż 36 m-cy.

W dawnych czasach pewnie bym nawet nie spojrzał na gwarancję procesora, ale powiedzmy że ryzeny po ostatnich ryzenach trochę zmieniłem zdanie - zdarza się że przychodzą popsute ale dopiero po jakimś czasie to