Wpis z mikrobloga

Ale skuteczne jak jasny #!$%@?.


@EnderWiggin: tak skuteczne reklamy świecidełek z Apartu podczas kryzysu gdzie większość ludzi martwi się czy nie wyleci z roboty albo im biznesu nie zamkną xd #!$%@?ące i odrealnione jak już, a w ogóle jak patrzę na tę Sochę to mi się już rzygać chce mimo że nie oglądam TV (te reklamy są wszędzie, niedługo mi z lodówki wyjdzie a dalej nie mam pojęcia kim ona w
  • Odpowiedz
@Bellissimo: bredzisz. Ludzie, których stać w tym roku jak i w poprzednich kupią sobie prezenty na święta, w tym biżuterię bo to łatwy prezent. Reklama głupia jak każda inna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bellissimo: No #!$%@?, wszystko się zgadza. Ale i tak niestety zapamiętasz =D Nawet jak na ciebie Miras nie działa to na bank znajdą się ludzie którzy będą kupowali prezenty na ostatnią chwilę. Zgadnij o czym pomyślą. Dlatego twierdzę że ta reklama to majstersztyk marketingowy. Mnie osobiście #!$%@?. Ale jak ktoś kiedyś powiedział, nie ważne co o was mówią. Ważne żeby mowili.
  • Odpowiedz
w ogóle jak patrzę na tę Sochę to mi się już rzygać chce mimo że nie oglądam TV (te reklamy są wszędzie, niedługo mi z lodówki wyjdzie a dalej nie mam pojęcia kim ona w ogóle jest)


@Bellissimo: kimś kto robi dobry hajs na reklamach.
  • Odpowiedz
@Bellissimo: Bardzo ładna kobieta naprawdę fajna ;) a co do reklamy to taki delikatny śmiech gdy ją widze i od razu przełączam. Jak bede kupował cos ze zlota czy bizuterii to bede sie kierowal ceną i tym czy sie podoba a nie kto to reklamował
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Tak BTW to tak poważnie co jest w tym śmiesznego? Znaczy ja się nie zabraniam z tego śmiać ale tutaj tekst jest dosłownie opisem tego co się dzieje na ekranie i jakoś nie do końca rozumiem co w opisywaniu słownie widzianego obrazu jest takiego zabawnego.
  • Odpowiedz