Wpis z mikrobloga

@AntyBohater wyobrażaj sobie takiego po dziennikarstwie zaocznym na wyższej szkole lansu i bansu i nie wykluczone że podczas jednych z studenckich imprez sam mógł zalać babkę i zniknąć
  • Odpowiedz
  • 140
@AntyBohater

Czyli z pierwszym ma dziecko
Z jakimś X ma bliźniaki
I dopiero trzeci wychowuje "prawdziwy mężczyzna" trójkę nie swoich?

XD ehh ideał kobiety według kobiety - idiota
  • Odpowiedz
@AntyBohater: AlE CzEgO NiE RoZuMiEsZ InCeLu?
OnA ŹlE TrAfIaŁa pO PrOsTu, To mĘżCzYźNi w jEj żYcIu bYlI BeZnAdZiEjNi!!!!!!!1111

a tErAz iNcElU ZaPiEr#aLaJ Do pRaCy rObIć nA 500 PlUs nA JeJ GóWnIaKi, No jUż!!!!!!111111111111111111111111
  • Odpowiedz
@77023: ruchawica pospolita - rzucała cipskiem na prawo i lewo. U mnie we wsi była taka jedna - już z mordy kaczka dziwaczka i wariatka. Każdy robol wychodzący z folii od rolnika mógł ją zaruchać za oddanie dniówki. Też miała czwórkę, ale każde z innym XD i #!$%@? wszystkie te dzieci były
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AntyBohater: ah gówno, my idziemy tutaj znowu xD
Nie ma to jak w 2020 roku walić się bez zabezpieczenia, potem szok, bo jestem w ciąży, znajduje kolejnego interesującego faceta więc co robię, żeby go do siebie przekonać? Daje mu dupy i robię sobie z nim kolejne dziecko (powtarzam, antykoncepcja).
Ja #!$%@? xD
Ale jak jej zasugerujesz choćby że może warto pomyśleć i nie popuszczać szpary, jak popadnie, to raban jak po
  • Odpowiedz
trójkę nie swoich?


@Sprus: Z pierwszym ma Adasia. Z drugim Monikę. Z trzecim (obecnym) ma bliźniaki. Ma więc czwórkę a chłop wychowuje 2 swoje i 2 cudze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz