Wpis z mikrobloga

@justkilling: To niech lewica pokazuję co Państwa daje i przekona ludzi do oddawania pieniędzy. Nie jest rolą liberałów by to pokazać. Tylko socjaliści wiedzą że tego co państwo daje nikogo nie przekona.
  • Odpowiedz
@justkilling: To znaczy? Autorzy pokazują ile państwo ci zabiera i niech każdy sam oceni czy to co dostaje w zamian mu pasuję. Liberałowie uważają że każdy jest kowalem swojego losu i potrafi to samodzielnie ocenić. Jak ktoś uważa że społeczeństwo jest za głupie by to docenić to niech to udowodnią.
  • Odpowiedz
Właśnie podesłałeś linka że ludzie nawet nie wiedzą że płacą podatki.


@13gugu13: tak, wiem co wysłałem, nawet napisałem na co to jest argument, ale widzę że wszedłeś w link i nie przeczytałeś co napisałem.
  • Odpowiedz
@justkilling: No ja domyślam się że spora część osób nie wie że płaci podatki ani że coś z tych podatków dostaję. Co nie zmienia faktu że zamiast krytykować uświadamianie społeczeństwa na tą niewiedzę to Lewica mogłaby powinna bronić wydatków państwa. Szkodliwa społecznie to jest niewiedza. Jak ludzie będą wiedzieli ile państwo im zabiera to będą bardziej czuli na wydatki tego państwa. Nawet jeśli ma to spowodować większy #!$%@? na przewalenie 70
  • Odpowiedz
No ja domyślam się że spora część osób nie wie że płaci podatki ani że coś z tych podatków dostaję.


@13gugu13: no ale chciałeś dowodów, to ci dałem, to nie wykręcaj teraz kota ogonem że się domyślałeś xD

Szkodliwa społecznie to jest niewiedza.


@13gugu13: Niekoniecznie. Przedstawienie niepełnej informacji to również gówno warta informacja, można ją rozpatrywać albo jako manipulację, albo jako kłamstwo.
  • Odpowiedz