Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mam pytanie nigdy nie miałem dziewczyny ale od wczoraj mam szanse podrywać dziewczynę która studiuje a ja jestem po szkole zawodowej/branżowej i chodzę zaocznie do liceum. I czy taki związek się może udać czy raczej dziewczyny nie patrzą na wykształcenie? Trochę się wstydzę swojego wykształcenie i przez tą zakończyłem jedną znajomość z dziewczyną która prawdopodobnie mnie podrywała. Teraz mam siłę aby wychodzić do ludzi i czy powinienem się tym tak przejmować czy raczej po prostu próbować podrywać i co będzie to będzie?

#podrywajzwykopem #podryw #przegryw #niesmialosc #tinder #badoo #facebook
  • 25
@MasterBlack34: nie wiem jak z wiekiem u ciebie ale myślę że laski raczej patrzą czy jesteś zaradny i ogarnięty pod względem pracy i ogólnie życiowo. Jak pracujesz i masz pewna pracę że tak napiszę fach w ręce to może jej to zaimponować.
Ot takie przemyślenia spróbuj jak się nie uda to trudno lepiej tak niż pół roku myśleć co by było gdybym zagadał ;)
a jak będziesz to ukrywać to prędzej czy później to wyjdzie na jaw,


@mniejniz0: jak sam nie powie to nie wiem jak ma to wyjść na jaw, no chyba że jakiś "znajomy" sie wygada

@MasterBlack34: znałem fajną laske co chodziła z chłopem po zawodówce, samo wykształcenie cie nie skreśla, no ale wiadomo, że na zawodówke nikogo nie wyrwiesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterBlack34: jak jesteś zaradny i ogarnięty (czyli oprócz zaocznej szkoły normalnie pracujesz) to luz bo widać, że jesteś ambitny. Jeśli spełniasz te kryteria a laska na jakimś gownokierunku Cię odrzuci z powodu braku matury nad którym pracujesz to niech szuka księcia po socjologii czy stosunkach międzynarodowych xD
@krave No właśnie na razie nie pracuje bo czekam aż rząd ogłosi co z tą kwratanną narodową bo podobno może być już za tydzień. A o finanse się na razie nie martwię bo mam odłożone ponad 4,5k z praktyk + mieszkam z rodzicami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MasterBlack34: co ma kwarantanna narodowa do tego że od czerwca nie pracujesz? Zakładam, że w czerwcu skończyłeś szkołę zawodową. Siedzisz na garnuszku u rodziców. Dla mnie taka sama sytuacja jak w przypadku osób studiujących zaocznie które się do pracy nie garną. No tak se. 4,5k dla kogoś w Twojej sytuacji to faktycznie majątek, dla mnie kwota którą zarabiałam w dwa miesiące studiując dziennie na polibudzie więc uznałabym Cię za lenia.
Dobrze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterBlack34: sama studiowałam dziennie i pracowałam na pół lub 3/4 etatu. Da się, tylko trzeba się dobrze zorganizować. Ty masz dodatkowy plus, że masz pon-pt wolne, pół etatu gdziekolwiek nie zaszkodzi a pokaże, że jesteś zaradny i pomoże w myśleniu o usamodzielnieniu się albo opłaceniu w przyszłości szkoły policealnej/studiów/uprawnień zawodowych. Jak znajdziesz pracę z ruchomym grafikiem to wystarczą 2 dni w tygodniu żebyś miał wypracowane pół etatu, zostają 3 dni na
@MasterVegito Ponieważ nawet tego papieru do wykonania zawodu nie dostałem dostanę dopiero pod koniec tego miesiąca jak nic się nie opóźni a i tak w sumie się do tego nie nadaje ponieważ na praktykach większość czasu sprzątałem, sprzątałem magazyn robiłem porządki,pracę instalacyjne i ciężką pracę fizyczne jak kopanie itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MasterBlack34: spotted i fb jakoś mi się kojarzy z szukaniem jeleni. Olx, gumtree (ale tam też trzeba uważać na oszustów), pracuj.pl.
Jak szukasz czegoś z elastycznym grafikiem to poszukaj na stacjach benzynowych, w okolicznych sklepach spożywczych, przy rozwozeniu jedzenia.
Nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz ale u mnie w mieście w każdym Lidlu i biedronce wiszą ogłoszenia