Wpis z mikrobloga

dzień dobry mircy
sprawa wygląda tak że chcę zmienić operatora sieci komórkowej(karta na doładowanie) - obecnie jestem w a2mobile, ta sieć to jakiś #!$%@? żart xd
zależy mi na prostym pakiecie po wpisaniu jakiegoś kodu np *100*2137#
chciałbym żeby pakiet zawierał internet(+/-20gb)+rozmowy+sms+mms
ważny dla mnie jest zasięg - a2mobile ma fajne cenowo pakiety jednak problemy z zasięgiem dyskwalifikują tą sieć
wcześniej byłem w virgin mobile- tutaj w miarę było ok z zasięgiem oraz z cenami jednak brak mmsów sprawił iż przeszedłem do a2.
na chwilę obecną cena pakietu nie gra jakiejś większej roli - jednak wiadomo że 60zł za pakiet to raczej odpada xd
którą sieć komórkową polecacie?
#a2mobile #tmobile #orange #plus #play #siecikomorkowe #telekomunikacja #virginmobile #komorki #sieci #telefony
  • 13
@chodznapole: Skoro virgin mobile dobrze u ciebie dzialal (a dziala na zasiegu play) to warto przeniesc sie do Mobile Vikings. Za 25zl masz no limit rozmowy, sms i mms do wszystkich sieci i na stacjonarne i 20gb miesiecznie z kumulacja (niewykorzystane gb z poprzedniego miesiaca mozesz wykorzystac w nastepnym i tak w kolko, dopoki masz aktywna oferte, a oferte trzeba doladowac przynajmniej raz w miesiacu. Maksymalnie mozesz miec 950gb). Jak 20gb