Wpis z mikrobloga

Gadałem z szanowanym bankierem - panem Marie Christine Jacques. Jak myślicie - w jaki sposób chciałby zarobić, gdybym miał ten numer na Whats App?
#oszust #przekret #nigeryjskiksiaze


marie-christine jacques

Dobry wieczór, drogi kliencie, bardzo przepraszam za zwłokę, którą poświęciłem na udzielenie odpowiedzi. ile potrzebujesz i jaki będzie mój termin spłaty ??

10 000

marie-christine jacques

Dobry wieczór jaki będzie okres spłaty kredytu o wartości 10 000 zł?

rok

marie-christine jacques

OK, podaj mi następujące informacje. Jeśli zgadzasz się z parametrami kredytu, prześlij nam następujące dokumenty, które pozwolą nam zrealizować transakcję: naz

NAZWISKO KOWALSKI-BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ. nr konta: 21 1030 1508 0000 0005 5000 0070

marie-christine jacques

pls wyślij swój numer telefonu WhatsApp.

marie-christine jacques

Dobry wieczór Chcę Ci powiedzieć, że Twoja teczka została dziś zarejestrowana w moim banku na operację, jutro będziesz miał do podpisania umowę. Proszę o przesł

507......66

marie-christine jacques
Ten numer nie jest zarejestrowany na WhatsApp, czy jesteś w jej kraju? dlaczego poświęciłeś mi tyle czasu, zanim mi odpowiedziałeś?
  • 1
@vincent38: Sama ta rozmowa to przekręt ( ͡º ͜ʖ͡º) ani złotówki nie zobaczysz, tylko zostaniesz słupem albo będziesz robić za pralnie brudnych pieniędzy i skończysz w więzieniu ( ͡º ͜ʖ͡º) nie bądź naiwny miras, tylko jak potrzebujesz pilnie gotówki to polecam stronę finansowo.pl to strona, gdzie pożyczasz od prywatnych ludzi takich jak np ja (posiadam tam konto jako pożyczkodawca) i wnioskujesz