Wpis z mikrobloga

Jaki serwis #cashback używacie i polecacie aktualnie do #aliexpress ? Odpada #planetplus (szkoda nawet o nich gadać, oprócz znanych od miesięcy problemów z wypłacaniem to jeszcze gubią ostatnio Ali i nie pozwalają zgłaszac ręcznie), #goodie (za duża loteria u nich czy naliczy czy nie), #topcashback (skusiłem się ostatnio bo przysłali promkę ze zwrotem 10$ no i nie naliczyło w ogóle zakupu mimo że w kliknięciach na koncie wiodczne, a Ali też nie pozwalają ręcznie zgłaszać). Do wszystkich innych używam #cashgoback ale z Ali mają trochę niskie stawki.
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Matti92: robi się coraz ciężej z tym, ale WG MNIE nadal tym w miarę ogarniętym cashbackiem jest TopCashBack. Będę sprawdzał jak działa z czerwonym kuponem na ali. Samo potwierdzenie cashbacku po otrzymaniu paczki z ali jest dziwne, ale dotychczas u mnie wszystko naliczali.
Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty ;). Do Allegro i polskich sklepów używam #cashgoback. Do Ali miałam #goodie, ale ostatnio masakra.
Z tego, co widzę to #cashgoback ma porównywalny % zwrotu z Ali z zagranicznymi cashbackami, tj. ok. 5%. Z tym że mój kontrolny zakup na Ali nie został naliczony i musiałam zgłaszać ręcznie ze skrinami przelewu itd, więc też nie wygląda to obiecująco :/