Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zale alert
#gorzkiezale
#zale

Lvl 16, #jakanie, #fobiaspoleczna #aspolecznosc , #!$%@? osobowość (typu odpisałem coś komuś, patrzę na to za 15 minut i czuję się jakbym nie ja to pisał, przez co czuje się jak #!$%@? szmata), wygląd równie #!$%@? jak moja psychika (cofnięty podróbek, ulany ryj pomimo stosunkowo niskiej wagi) i bog wie co jeszcze. Nigdy nie znajdę żadnej dziewczyny, choćbym nie wiem co ze sobą zrobił. Nawet jakbym zamienił się ciałami z pudzianem no to psychika mi na związek nie pozwoli :P żyje w izolacji i ciągłym stresie przed jakąkolwiek interakcja z ludźmi w której trzeba się odezwać. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Byłem u psychologa ale on tylko mówił mi żebym nie przejmował się opiniami innych xD i zadawał pytania typu dla kogo żyje (dla siebie czy dla ludzi dookoła) czyli to czego można naczytać się w internecie. Za darmo. Chciałbym być na jakichś lekach, ale nikt mi tego nie przepisze bo swoje problemy opisuje bardzo łagodnie, tak jakby to nie były dla mnie problemy. Zostanę #!$%@? przestepca i jestem tego pewien, jestem ostro #!$%@? na ludzi jako ogół, dlatego że mało kto bierze mnie na serio bo jestem zawsze zestresowany i (według ludzi) śmieszny. Mam #!$%@? dość. Albo zostanę przestępca (wyrządzanie jakichkolwiek szkod ludziom, robienie im pod górkę) sprawia mi ogromną satysfakcje albo zabawie się w magika, ale przed tym zemszcze się w jakiś sposób na osobach które szczególnie mnie #!$%@?.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa20fb00860c8092cf49e1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 2