Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°), gierka niedawno pojawiła się na steamie jako WishList, premiera w 2021 :-}
Strona Steam Gry
W sumie to załączam dzisiaj ten piękny i cudowny trailer, wielomilionowy budżet, wspaniała gra aktorska. Co do samej gierki, to więcej można poczytać na stronie steam, ale w skrócie, jest to tycoon, czyli zarządzamy swoją firmą, wypuszczamy produkty (yerba), niszczymy konkurencję, dbamy o reputację, zatrudniamy pracowników i takie tam inne. Dodatkowo odkrywamy masę żartów i ukrytych rzeczy.

0:47

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gry
DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donis...
  • 10
@BartekJoint14:
Głos zakupiony, ogólnie jestem biednym człowiekiem (pod względem finansowym).( ͡° ͜ʖ ͡°).
Więc większość rzeczy jest kupiona w różnych sklepach z grafikami, część robiona dla mnie + udostępniona dla innych za $, a część robiona tylko i wyłącznie dla mnie.

Szukam grafików/innych ludzi na zlecenia, typu stworzenie jakiś ikon, stworzenia loga, nagranie dźwięku/głosu i innych rzeczy. Ceny takiego głosu na trailer wahają się od kilkuset złotych
@wesoly_grabarz:
Dzięki, zastanawiałem się, czy dodać jakiś podkład muzyczny, czy nie dodawać. Nie chciałem zagłuszać głosu w trailerze, próbowałem ze ścieżka dźwiękowa z gry, innymi muzyczkami, ale jakoś tak mi to nie pasowało.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}
@blazejostm:
Jest to bardzo celna uwaga, jednakże mamy masę Istotnych różnic:
- Tematyka, GameDev a Yerba Mate, są to dwa różne światy
- System startu firmy, w mojej grze można wybrać kraj, są różne poziomy edukacji, poziomy kosztów pracowników, vat, może dojdą jakieś inne rzeczy.
- System firm, możemy wykupować u nich udziały, niszczyć je, wykonywać inne działania.
- System pożyczek, bank ocenia nas na podstawie działań, jeśli mamy już dużo
@bukimi:
Nie zgodzę się, widziałem gry tworzone na przeglądarkę dekadę temu i wyglądały o wiele lepiej niż Yerba Mate Tycoon( ͡° ͜ʖ ͡°). Tutaj niestety moim ograniczeniem jest budżet, a właściwie jego brak, jak ktoś już wcześniej napisał (na discordzie), grafice brakuje "stylu", prosta grafika wektorowa i to tyle, to była bardzo celna uwaga. O tyle dobrze, że nie poszedłem w grę logiczną albo platformowa, jest ich
@DonislawDev: Nie ma co tak skreślać płatnych gier na Androida. Jakoś widzę, że często w opiniach gry jest bulwers, że coś trzeba dokupić, ale to opinie po polsku.
Tymczasem z doświadczenia wiem, że darmowe gry są albo kiepskie albo nasrane reklamami albo jedno i drugie. Jeśli celujesz w rynek międzynarodowy to warto w przyszłości dać tytuł także na google Play. Gracze mobilni częściej są też skłonni przymknąć oko na grafikę.
Jeden