Wpis z mikrobloga

@rorf46 Porównaj tego starszego dżentelmena wypowiadającego się z kulturą i na temat, mówiący, dlaczego głosuje na Trump'a i teraz porównaj z taką krzyczącą pdą nienawidzącą Trumpa i niemającą żadnego argumentu, dla którego Trump jest zły i to Biden powinien wygrać, oczywiście poza tym, że Trump to "Faszysta", a jakby inaczej, standardowy tekst.

Takiego to aż miło posłuchać, nawet ma poczucie humoru. A taka krzycząca p
da? Drze i drze tę j***pe przy okazji mówiąc coś o faszyzmie.

:)
#usa #wyboryprezydenckie2020 #trump #wybory
Mr3nKi - @rorf46 Porównaj tego starszego dżentelmena wypowiadającego się z kulturą i ...
  • 10
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Wydaje mi się i wpadłeś w sidła efektu potwierdzenia, krzyczące osoby znajdą się po obydwu stronach barykady i ci od Trumpa jak i Bidena. Swoją drogą to jacy wyborcy marginalistyczni nie świadczy o tym jakiego wyboru dokonać trzeba przy urnach. A wezme zagłosuje na tego, bo wyborcy tego drugiego drą morde na fejsbusiu xddd.
Duda wygrał w Polsce wybory bo blisko 1,5 mln osób od Bosaka uwierzyło w niemieckie pochodzenia
  • Odpowiedz
Wydaje mi się i wpadłeś w sidła efektu potwierdzenia, krzyczące osoby znajdą się po obydwu stronach barykady i ci od Trumpa jak i Bidena.


@GrochenMochen: Oczywiście, ale ci od Bidena zdecydowanie mają większą przewagę, jeśli chodzi o brak argumentów i darcie p**dy.
  • Odpowiedz
Nie zmieniaj się w biskupa Dziwisza, i nie udawaj że nie wiesz.


@GrochenMochen: Poważnie, nie miałem o tym pojęcia. Jak dla mnie, tak czy siak, wygrałby Duda, ponieważ moherów i ogólnie starszych ludzi nie brakuje. Dla mnie wygrana dudy to nie była jakaś super niespodzianką.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Mi samemu jest wstyd i przykro patrzeć jak to, że osoby z lewicy czyli z mojego światopoglądu zachowują się czasami jak hieny i bydlo, które drze mordę i dewastuje co popadnie... Zmiast dać ochłonąć emocjom i porozmawiać na argumenty to ci psują reputację osób lewicowych. Prawda jest taka, że np taki Korwin psuje reputację wolnościowcom i prawicy, także to działa w obie strony, ale fakt lewica jest bardziej groźniejsza.
  • Odpowiedz
Mi samemu jest wstyd i przykro patrzeć jak to, że osoby z lewicy czyli z mojego światopoglądu zachowują się czasami jak hieny i bydlo, które drze mordę i dewastuje co popadnie


@GrochenMochen: Nie jestem z lewicowego środowiska i też mi jest wstyd jak na to patrzę, bo to oni powinni sie pokazywać od tej mądrej i rozsądnej strony, a jedyne co widać, to agresja, wulgaryzmy, totalne zezwierzęcenie, brak opanowania i merytorycznej
  • Odpowiedz
  • 0
@GrochenMochen xD
Jakie 1,5mln osób?

W pierwszej turze na Bosaka głosowało 1,3mln ludzi.
W drugiej za to na Dude głosowało 51,5% z nich, a na Trzaskowskiego 48,5%. Więc jak widać jest tutaj różnica 3% na korzyść Dudy. Co daje nam +/- 50k osób więcej głosujących na Dude.
  • Odpowiedz