Wpis z mikrobloga

Nie może być normalnie XDD Zawsze mnie wkurza na wykopie biadolenie na baby, ale ta Lemparciara i te lewicowe frustratki wszystko zjebią (pardon za łacinę). Głupie baby. Głupie i nadęte. Zbrzydnie wszelkim ludziom ten protest, bo zwyczajnie wstyd stać pod jednym szyldem z ludźmi, którzy nie wyrośli z sposobu rozstrzygania sojuszy metodą - palec pod budke, kto jest z nami bo inaczej won.
Wulgaryzmy dało się przełknąć.
Dało się przełknąć wpadki wandalizmu, bo każdy protest je ma.
Ale tej buty i parszywego podsuwania dodatkowych interesów (LGBT, całkowita aborcja, sratamata równoprawnieniowa - tego przecież ludzie nie zdzierżą!) będzie trudno przełknąć. Mam nadzieję, że ktoś sensowniejszy przejmie pieczę nad tym naszym Narodowym buntem... Bo serio, z takimi przywódcami rewolucji to się nie dziwię, że Kaczafi ma i będzie miał wywalone.
#protest #trybunalkonstytucyjny
  • 15
@janusz_p0lak: a się wkurzyłeś XD wspieram. I tak, protesty wzięły się z ludzi, którzy burzyli się na naruszenie kompromisu, a nie z ludzi, którzy optowali za całkowitą aborcją. To centryści :)
I nie zależy mi na dojebywaniu komukolwiek, zależy mi na porządku w państwie. A tego nie gwarantują obecni samozwańczy "przywódcy" protestu. I owszem, fajnie by było zwalczyć teraz dżumę pisowską, ale co dalej :D