Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, bo spadło z rowerka krótko po publikacji. Chyba moderacji nie spodobały się tagi dot. ****

W komentarzach dodatkowych kilka zdjęć, po więcej można wpadać na https://www.instagram.com/69lenses/ - niedługo będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i standardowo - odszumię potem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#poznan #protest #strajkkobiet #fotografia #fotografiauliczna #streetphotography #tworczoscwlasna #mojezdjecie
Tfor - Wrzucam jeszcze raz, bo spadło z rowerka krótko po publikacji. Chyba moderacji...

źródło: comment_1603991754fxk6HE201TdtKcRyT7PqQk.jpg

Pobierz
  • 15
@nightman: też chciałem jeszcze coś dłubać przy paru fotach, ale za dużo ich mam, by się nad nimi teraz rozczulać. Ale wiadomo, z kolorkami lepiej + lekkie matte i heja.

Najpierw to muszę je jeszcze poodszumiać, ale to jak znajdę wolny weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nightman: Tutaj jest za dużo zmiennych, by walić automatem. Tak naprawdę nie zrobiłem jeszcze ostatecznej selekcji co wiedzieć co zostawić, a co odpuścić i dać do kosza.

Zawsze tak jest, człowiek przychodzi z 500 zdjęciami, po selekcji zostaje 400 i takie "no i #!$%@? no i cześć" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Karbon315: To znaczy finalnie zostanie pewnie z 60-70, ale po pierwszej selekcji więcej się nie udało odsiać z powodu "no kurna to też jest fajne".

Ja tak niestety mam, u mnie zdjęcia muszą odleżeć z tydzień-dwa, żebym jakoś umiał na to spojrzeć na nowo chłodnym okiem i finalnie się rozliczyć z koszem.