Wpis z mikrobloga

Jason Schreier donosi, że redzi pracują 100 godzin tygodniowo, a część z nich nie wytrzymuje tego fizycznie, przez co wyglądają "physically ill". Po raz kolejny pokazuje to, że CDPR to januszex, któremu udało się osiągnąć sukces.
Edit: Donosi też, że devsi dowiedzieli się o zmianie daty premiery poprzez dzisiejszy wpis na Twitterze XD
#gry #cdprojektred #cyberpunk2077 #gamedev
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kazzr: ale tu nie ma opoznienia. Gra już w złocie. Nikt nie musiał nikogo informować o opozniniach, tylko premiera przełożona.
  • Odpowiedz
@Drakii: #!$%@?. Kiedyś pracowałem w Amazonie jako robol magazynowy. I w intranecie było bardzo dużo info, które nie były nigdzie indziej dostępne, już nie mówiąc o terminach, no ja #!$%@?ę. W zasadzie na kilka lat przed wejściem Amazonu do Szwecji, wewnątrz już było o tym wiadomo.

A Amazon to też spółka giełdowa. I to znacznie większa, niż CDPR.

@kazzr: Jest różnica między IT i gamedevem. Jedyna wspólną cechą jest w
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Po tym, co #!$%@?ło się w Naughty Dog i Bioware brzmi to całkiem normalnie.

The truth [is] they don’t tell you that you have to work X amount of hours. But you have to get your work done. And the amount of work is just impossible for any person. It is just way too much. And if you don’t hit the goals you will be fired. So I guess you
  • Odpowiedz
@stefan8800: Brak związków zawodowych, więc nie ma komu donieść gdzie trzeba, tak samo jest w przypadku innych studiów AAA. Poza tym pracownicy boją się, że jak doniosą, to już nie znajdą pracy w gamedevie.
  • Odpowiedz
@AgLagylak: @Muci3k: @kebobi: @Drakii: @Mav: @mk321: wołam was bo rozmawiałem z osobami, które zawodowo zajmują się sprawami giełdowymi i w sumie trochę mi się rozjaśniło, bardzo ciekawy temat.

Przepisy są bardzo mocno nieprecyzyjne i najłatwiej stwierdzić czy mają obowiązek informowania KNF patrząc wstecz np. na notowania innych firm z branży przy sytuacjach przesuwania data realaseu. Przepis mówi, że raport do KNF i na giełdę trzeba puścić
  • Odpowiedz
@Drakii: taki, że jakby nie zgłosili to nic by się nie stało, ale jesteś odrobinę za głupi, żeby to nadal zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Drakii: 5% wartości akcji to jest nic, niektóre spółki po podaniu kluczowych informacji takich jak przejęcia czy nowe kontrakty mają zwyżki na poziomie 500-700%, a Ty mi mówisz, że wahania na poziomie 5% to jest ogromne wydarzenie? To nadal udowadnia, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz XD
  • Odpowiedz
@Drakii: To zobacz sobie wykresy w perspektywie roku czy dwóch lat, ile przeróżne spółki jak i sam CDPR miały takich 5% wahań w okresach, gdzie nie publikowali żadnych informacji czy raportów. Gdyby KNF miał #!$%@?ć się o to, ze spółka ma 5% spadek wartości akcji to ponownie XD
  • Odpowiedz
@kazzr: KNF się #!$%@? jeżeli istotne giełdowo informacje nie są oficjalnie publikowane. Jeżeli kurs zmienia się mimo że nie pojawiają się żadne ważne decyzje to KNF ma to gdzieś.
  • Odpowiedz
@Drakii: Nie no, teraz to napisałeś takie masło maślane, że aż trudno się ustosunkować. W takim razie - pokaż mi przykład takiej spółki, gdzie KNF #!$%@?ł się o 5% spadek wartości akcji, z powodu tego, że "istotna giełdowo" informacja nie była opublikowana. Powiem Ci - nie pokażesz, bo takie sytuacje nie miały miejsca, także teraz będziesz szukał dodatkowych argumentów w dyskusji, albo rzucał ogólnikami. PS. Trzymaj się tematu. Jak wyobrażasz sobie
  • Odpowiedz
@kazzr: Miał obowiązek to zgłosić i dlatego to zgłosił. Rozumiem że jesteś mądrzejszy od ekspertów z CDPR? Powiem ci nie jesteś jeżeli piszesz takie głupoty że 5% spadku akcji to nic.
  • Odpowiedz
@Drakii: Czyli nadal zero meryotryki i przykładów z wszczętych postępowań, wszystko jasne. CDRP mógł, ale nie musiał. I skąd pewność, że to zgłosili? A no tak, to tylko Twoje domysły, bo pewności nie masz żadnej i mieć nie będziesz.
  • Odpowiedz
@Drakii: Czyli tak jak wcześniej pisałem, zero przykładów wszczętych postępowań, zero pewności, że jakikolwiek raport złożyli, ale ubzdurałeś sobie, że go złożyli, więc tak musieli zrobić i bierzesz to za pewnik, bez jakichkolwiek argumentów i dowodów XD
  • Odpowiedz