Wpis z mikrobloga

Po weekendowych przymyśleniach na temat podjęcia tak kontrowersyjnej decyzji w środku epidemii doszedłem do dość prostego wniosku. Służba zdrowia jest na skraju swoich możliwości. Kaczyński i PIS żeby nie być posądzonym za złe przygotowanie do jesiennej drugiej fali wywołali protesty na całą Polskę, żeby na nie zgonić dalszy wzrost zakażeń i zgonów. Przeliczył się chyba jednak trochę z ich skalą. Innego logicznego wytłumaczenie nie widzę.
#protest #koronawirus
  • 14
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Jeżeli wprowadza lockdown to dopiero #!$%@?ą ludzi. Kaczyński to nie strateg, on myślał, że wszystkich rozgrywa, ale pojawił się koronawirus i wszystko się sypnęło. Ciekawe bo ja byłem dziś na proteście w którym kierowcy go popierali.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: przeceniasz gościa i robisz z niego Boga polityki a wpada na to co drugi wykopek i pisze to samo. A więc Kaczyński po 40 latach w polityce ma pomysły na poziomie typowego wykopa z netu. Nie jest to specjalnie dobra ocena jego działalności. Rządowi aktualnie potrzebny jest sukces. Zarówno polityczny jak i w walce z epidemia. Ilość testów będzie utrzymywać się na poziomie 50-60 tysięcy. Dzieci nie chodzą do szkół
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: I kto się na to nabierze? PiS zrobił coś, co się nie udało nikomu od '89 - #!$%@?ł wszystkich po równo, a dociśnie jeszcze kolejnym lockdownem. I Kaczyński to jest strateg? Skoro wszyscy będą wkurzeni? Już nikt nie kupi bajek o zapaści NFZ przez protesty.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: nie byłbym tego taki pewien jarek nie trawi konfy bo konfa jest dla nich jak wrzód na dupie. Jarek chce sam rządzić. Na wiosnę budżet będzie grubo na minusie idzie duży kryzys gastronomia lezy, hotelarstwo leży, turystyka leży. O służbie zdrowia nie wspomnę. Pis zacznie drukować pieniądze żeby dac na obietnice. Pis się rozleci bo są już za duże starcia z ziobrystami.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: co drugi wykopek pisze to samo lol no i co z tego czy to coś oznacza?
Co drugi wykopek jak np ty jeszcze niedawno szczękał że wirus to grypka xdd

W ogóle gdzie te Szury pozostałe coś widzę cichutkie jesteście ale ciebie też kojarzę xdd
  • Odpowiedz