Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób mam zdobywać to mityczne "doświadczenie" o którym tak dużo się mówiło już podczas studiów? Skończyłem w tym roku licencjat, od kilku miesięcy poszukuję pracy w mieście 200k mieszkańców w nieruchomościach, bankowości, jako przedstawiciel handlowy a nawet lektor angielskiego i nigdzie mnie nie chcą. Większość firm wymaga minimum rocznego doświadczenia w branży, a kiedy miałem je zdobywać skoro do tej pory czas pochłaniały mi zajęcia na uczelni i szkoła... Mam angielski na C1 poparty certyfikatem, pracowałem w każde wakacje przez ostatnie 4 lata nawet za granicą jako doradca klienta, sprzedawca czy hotelarz. Dopada mnie mega frustracja, bo muszę polegać w 100% na pieniądzach rodziców, a sam nie mam się jak rozwijać. Co tu robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f947142c53de577b9aaebab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania:
Staże, często trzeba popracować za pół darmo żeby zdobyć doświadczenie żeby potem dostać lepsza pracę. Dużo osób po kierunkach po których się "dużo zarabia" nie chcą iść na staże bo według nich za mało na nich płacą, jednak to jest sposób na zdobycie doświadczenia które później przydaje się do dostania się do normalnej pracy.