Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Podatki? Bykowe? Czy są jakieś dużo ważniejsze sprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy mają chyba jakieś problemy psychiczne bo jedyne tematy jakie ich mobilizują to seks i penis
#aborcja i #protest kolejne tagi do czarnolistowania, bo ile w tych trzech przypadkach jestem ZA aborcją
To stało się to tylko wymówką to szerzenia Juleczkowego gówna, hejtu wobec ducha winnych przegrywów i jacy to Normicy nie są odważni że wychodzą dostać pałą w łeb i złapać koronawirusa pod pałacem prezydenckim XD
#przegryw #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek
Pobierz TrenchCoatMafia - Jak myślicie? Podatki? Bykowe? Czy są jakieś dużo ważniejsze sprawy...
źródło: comment_1603558161jQBD9UoMXePbx7NUCHmDK3.jpg
  • 41
@TrenchCoatMafia o wyrownanie wieku emerytalnego chetnie wyjdziemy... by to w koncu wprowadzili. Zaufałysmy PO ostatnio, ktora to obiecała. A jedynie obniżyli zamiast zrównać
@LilyOfTheValley: To nawiązania do jednego z moich usuniętych przez wykopowych Ssmanów postów, na pytanie o to co powinno być za darmo, każda Julka pisała że tampony, antykoncepcja albo podpaski bo to nie ich wina ze mają okres XDD Taką logiką domy i jedzenie powinny byc za darmo
Nie dość że komunistyczne podejscie to w Julkowej piramidzie potrzeb ruchanie się nawet przed jedzeniem
@TrenchCoatMafia: aborcja wcale nie jest ważną sprawą kretynie xDD wcale i to nie twiterowe julki a zwykłe dziewczyny #!$%@? na to wszystko widze to po znajomych to jest oddolny ruch a nie #!$%@?. Konfederacja została zezłomowana i możecie płakać ile chcecie psy
@printf:

aborcja wcale nie jest ważną sprawą kretynie xDD

W środku pandemii no jakos nie specjalnie, tym bardziej ze nie zostalo to nawet wprowadzone tylko jakies pierdy na ten temat XD

i to nie twiterowe julki a zwykłe dziewczyny #!$%@? na to wszystko widze to po znajomych

To gratuluje znajomych, zwykłe dziewczyny owszem są ale jednak na marszu a tym bardziej na fejsbukach u twitterze nie brakuje oburzonych juleczek które odpalają
@TrenchCoatMafia: jestes upośledzony jeśli uważasz ze należy przejść bez echa nad tym. Skonczy sie tym ze ktoś kto dojdzie do władzy po tych kretynach zliberalizuje to i zmieni konstytucje, mam nadzieje ze jeszcze utnie ten rak w postaci kościoła.
@printf:

mam nadzieje ze jeszcze utnie ten rak w postaci kościoła

Ja też jestem za tym, nie bez echa ale bez tej całej szopki w środku pandemii i pieprzenia normictwa że to wszystko wina przegrywów i inceli w których interesie ma być czy ty sobie aborcję zrobisz, ja #!$%@?

Skonczy sie tym ze ktoś kto dojdzie do władzy po tych kretynach

Nie dojdzie.