Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Podatki? Bykowe? Czy są jakieś dużo ważniejsze sprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy mają chyba jakieś problemy psychiczne bo jedyne tematy jakie ich mobilizują to seks i penis
#aborcja i #protest kolejne tagi do czarnolistowania, bo ile w tych trzech przypadkach jestem ZA aborcją
To stało się to tylko wymówką to szerzenia Juleczkowego gówna, hejtu wobec ducha winnych przegrywów i jacy to Normicy nie są odważni że wychodzą dostać pałą w łeb i złapać koronawirusa pod pałacem prezydenckim XD
#przegryw #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek
TrenchCoatMafia - Jak myślicie? Podatki? Bykowe? Czy są jakieś dużo ważniejsze sprawy...

źródło: comment_1603558161jQBD9UoMXePbx7NUCHmDK3.jpg

Pobierz
  • 41
@HefLey: #!$%@?ą, owszem, tylko że 14letnie Julcie jeszcze o tym nie myślą bo sądzą że chłopak je będzie utrzymywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mówiłem jestem za aborcją w tym przypadku ale to dotyczy może 5% społeczeństwa, a podatki dotyczą stu procent jeśli przy takim czymś jest tyle ludzi na protestach, to przy podatku cukrowym powinno być dziesięciokrotna ilosc
@JestemPrzegrany: A dwa że Pis to jest socjalistyczna (czytaj lewacka) partia ktora wzięła dwie najgorsze rzeczy od prawaków - antyLGBT i kościół i pod płaszczykiem bycia centrystami
Konfederacja jest zbyt skrajna zeby zostac wybrana a o niszowych lewackich partiach po sondażach widać że ludzie nawet nie chcą słyszeć bo pamiętają jeszcze komune
Jedynie PO może jakimś cudem, to to samo co PIS tylko nawet sie nie kryją z lewactwem XD