Wpis z mikrobloga

50% związków się rozpada po urodzeniu upośledzonego dziecka. 90% opiekunów takich dzieci to kobiety.


@dioxyna: nie atakuje cie, ale skad te liczby? Chcialbym je wykorzystać w ewentualnej dyskusji kiedys
@Gandern: Ze mną pracuje babeczka w ciąży. Moja mama była w ciąży 6x i do kiedy była w stanie to pracowała i bardzo szybko wracała do aktywności zawodowej, bo skoro zdecydowała się na taką dużą rodzine, to razem z tatą przykładali wszelki starań, aby niczego nam nie zabrakło i żebyśmy nie musieli korzystać z pomocy tego #!$%@? państwa.
@Zgagulec: tak tylko podpowiem - statystyka długości życia ( to tak apropo konsekwencji zdrowotnych), plus kobiety mają wyższy próg bólu ( udowodniono medycznie, przypuszczalnie przez konieczność zniesienia go przy porodzie). Jestem za wyborem ale bez jaj nie powtarzanymi kłamstwami, takie argumenty są z dupy.
@kamilm119: @AgentGRU: nie polskie ale ludzie ci sami The study examined 2000 Census data on 2.3 million children ages 5 to 15. More than 130,000 were reported to have mental disabilities, physical disabilities, or both.

It found that while 62 percent of children without disabilities live with a married, biological parent in a two-parent home, only 46 percent of disabled children do.

Single mothers care for 17 percent of children
@Zgagulec: to nie jest urojony świat, zobacz sobie średni czas pracy mężczyzn w tym kraju. Dla siebie tyle pracują? Alimenty to nie wszystko, oboje o tym wiemy. Jeszcze jest 500+, 300+, masę innych zasiłków dla samotnych matek, ubrania dla dzieci, darmowe posiłki etc.
Mam znajomą, która jest samotną matką, dostaje alimenty i socjal, nie musi pracować xD
nie dostaje się zwolnienia lekarskiego na okres ciąży jedynie w przypadku chorób towarzyszących ciąży


@Zgagulec: Dostaje się. Znasz jakąś ciężarną, której lekarka odmówiła zwolnienia, bo ja o takim przypadku nie słyszałem. Za to znam zdrowe, które wzięły. I nazwij to sobie dowodami anegdotycznymi (bo nimi w sumie są), ale taka jest rzeczywistość w Polsce. Kobiet w ciąży w pracy jest naprawdę niewiele, na zachodzie to by się popukali w głowę, że
@Justaman: Dokładnie to samo chciałem napisać. Zamiast #!$%@?ć na rząd to coraz więcej wpisów na mirko "anty facet" odnośnie aborcji. Najlepiej szukać wrogów wszędzie, jeszcze dobrze nie zaszły w ciąże, pewnie jeszcze chłopa nie mają ale już #!$%@? MĘŻCZYZNA jest tu najgorszy, bo odbiera nam wyłączność na cierpienie. Weźcie przyłóżcie sobie rękę do czoła, bo może covid i podwyższoną temperaturę macie. 90% jak nie więcej mężczyzn was wspiera ale #!$%@? gdzie
@Andreth takimi wpisami osiągasz przeciwny skutek do zamierzonego. Po co się kłócić o to ? Może poprostu wielu facetów #!$%@? to że założeniem rodziny w tym #!$%@? państwie i tak już jest ciężką decyzją a teraz jeszcze bardziej. Każdy myślący chłop wie że dla kobiety jest to większy cios dlatego też tym bardziej go to #!$%@? bo uderza to w jego partnerkę. Może dlatego też jakoś chcemy brać w tym udział?
@Andreth: @Zgagulec:

Dlaczego w Polsce, żadne protesty nie mają prawa się udać? Bo ludzie są bardzo podzieleni i na każdym kroku plują na każdego obok jeszcze pogłębiając te podziały.
Na proteście przedsiębiorców, rolników, KOD-u wszędzie te same podziały. Są my i oni bez nawet prób dialogu czy próby zrozumienia.
I tutaj jest to samo.
To jest protest kobiet, powtarzam kobiet. Jak jesteś mężczyzną to nie masz prawa się wypowiadać, bo
@joderme: jak nie chcecie dzieci to się nie ruchajcie, a nie co miesiąc wpadacie na knagę chada, bo tak wam każe cykl miesiączkowy.
Jeśli aborcja ma być na życzenie to na życzenie musi też być aborcja prawna.
Jak suka nie da, to pies nie weźmie. Eot.
@malinq przeczytaj moje komentarze, nigdzie nie odbieram mężczyznom prawa do współczucia kobietom. Nigdzie nie odbieram im prawa do wspierania kobiet. Jednak pomiędzy tym a twierdzeniem usilnym że 'mężczyźni cierpią jak kobiety' albo 'mężczyźni mają takie samo prawo do decydowania o aborcji jak kobiety' (co jest najzwyczajniej w świecie szkodliwe) jest ogromna przepaść.
Jak idziesz na protest rolników to idziesz wspierać rolników czy krzyczeć że ty też masz źle w tej korporacji i
@Zgagulec: ale ty osiol uparty jestes z zerowa logika. tlumacza Ci ze plodu, dziecka kobiety nie robia sobie same, dziecko jest tak samo kobiety jak mezczyzny. o aborcji mezczyzna tez powinien miec prawo decydowac skoro zobligowany jest z automatu cale zycie na dziecko placic. typowa polska egoistka... takich jak ty nawet mi nie zal
@joderme: No i jak kobieta nie chce dziecka to go może oddać w oknie życia czy innym domu dziecka. Ojciec takiej możliwości nie ma. Jeśli kobieta ma mieć możliwość aborcji z dowolnego powodu, nie licząc się ze zdaniem ojca, to ojciec, czym bardziej, powinien mieć możliwość aborcji prawnej, takiej samej jaką ma matka dziecka. Bo jeżeli to ma wyglądać tak, że matka dzieciaka nie chce, z dowolnego powodu, więc robi aborcję,
@joderme: Nie ma, ale takiej się przecież domagamy, czyż nie? Ja nie mam problemu z aborcją, nie popieram działań rządu. Uważam, że życie matki jest ważniejsze od życia dziecka. A nawet więcej, uważam że życie dorosłej osoby jest warte więcej od życia dziecka. Po prostu takie gadanie, że trzeba było się nie ruchać jak facet teraz dziecka nie chce, można odwrócić i zaadresować także w drugą stronę. A instytucję aborcji prawnej
@joderme: no to od wczoraj masz przesrane i tyle samo praw co mezczyzni od lat, plus teraz dodatkowo musisz jeszcze urodzic. wspolczuje, kobiety ryzykuja zdrowie i zycie - jednak w bagnie siedzimy wspolnie - dlatego uwazam ze pieklo kobiet jest nieadekwatne do sytuacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec:

Konieczność wychowywania upośledzonego dziecka nie ma znaczenia dla sedna sprawy?


Ma i spływa on na kobiety, nie mężczyzn. Mężczyźni na ogół się wypinają i mają sprawę w dupie.
Serio, już pokazałeś, że jesteś degeneratem, nie musisz już więcej pisać.
@dioxyna: Tak jak pisałem, zgadzam się, że kobiety prawdopodobnie biorą na siebie większość takiej opieki albo faktycznie (gdy partner zarabia), albo w ogóle same. Ja tylko zauważyłem, że to 8/10 wynika z dziwnych źródeł, ale może być to równie dobrze 6-7/10 jak 9/10.
Ma i spływa on na kobiety, nie mężczyzn. Mężczyźni na ogół się wypinają i mają sprawę w dupie.

Serio, już pokazałeś, że jesteś degeneratem, nie musisz już więcej pisać.


@Kleki_Petra Widzę, że dyskutuję z żeńskim odpowiednikiem wykopowych spierdoksów-mizoginów XD
No tak, niby to kobiety są w ciąży, ponoszą z tego powodu konsekwencje zdrowotne, niby to one rodzą w bólu przez kilka godzin, niby one są w połogu przez kilka tygodni, niby one wykonują większość pracy opiekuńczej, niby to faceci w większości przypadków odchodzą z rodzin z niepełnosprawnymj dziećmi a nie kobiety ale jak to może być ze świat przez 5 minut nie kręci się wokół mężczyzn??? Nie do zniesienia


@Zgagulec:
@Tarec:

Wykopki piszą żeby nie wykluczać partnerów z tragedii rodzinnej i nie zachowywać się, jakby problem dotyczył wyłącznie kobiet, a nie rodzin które tworzą z partnerami, a wściekłe macice wpadają w szał, bo NIE ZRÓWNUJ NAS TO JA CIERPIĘ JA BĘDĘ NOSIĆ DZIECKO NIE PODPINAJ SIĘ. I jeszcze te projekcje, że to przez potrzebę atencji i analogie do BLM, bo przecież ojciec upośledzonego dziecka ma się do niego tak, jak biały
@joderme: A co kobiety nie znaja antykoncecji? moze jakos spiralke by zalozyly, a nie naciagaly potem za swoje bledy, bo chcialy byc pobolcowane? xDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrzaczeQ: Gdzie jest mój wyższy prób bólu, kiedy potrzebuję go przy szczepieniu i ryczę? Gdzie jest mój wyższy próg bólu, kiedy po pobieraniu krwi nie jestem w stanie ruszać ręką do końca dnia? Gdzie jest möj wyższy próg bólu, kiedy okres = leżenie w domu, izolacja i umieranie z bólu?
@Gandern, @aaadam91, @hungry_joe, @meres, @mszto, @Jebiasz, @stulejanusz, @mlecznyadasko, @Ramzi96M, @Dziki_Bigos, @Palladyn400, @NotReallyFunny, @Baudi, @trevoz, @byt199, @pawel0008, @truth123456, @Fallriv, @Aiseq

Wybaczcie Panowie, że wołam Was wszystkich, ale bardzo nie lubię dezinformacji. Przypominam, że w 2019 roku zanotowaliśmy 4497 udanych zamachów samobójczych mężczyzn oraz 756 wśród kobiet. Zatem współczynnik wynosi 1 (kobieta): 5.94 (w zaokrągleniu: 6)
@KRISSVector: Nie rozumiem dlaczego mnie wołasz, ale dzięki za info. Nadal to za duża różnica, ale jak widać coraz lepiej.
Orientujesz się czy współczynnik polepszył się dzięki temu, że mniej mężczyzn popełnia samobójstwa czy przez to, że więcej kobiet?
@KRISSVector: wedlug logiki rozowych od protestow antyaborcyjnych, skoro jest was tak malo w tych statystykach samobojstw to nie warto o Was nawet wspominac... ale znajac zycie, kobiety dojda do wniosku ze tutaj ta regula jednak nie obowiazuje. wszedzie tam gdzie mozna robic z siebie ofiare tam beda feministki i typowe rozczeniowe rozowe.
@Baudi: @truth123456:

to nie warto o Was nawet wspominac


Zatem nie wspominaj, serdecznie Cię do tego zachęcam. Rób to, co podpowiada Ci sumienie.

ale znajac zycie, kobiety dojda do wniosku ze tutaj ta regula jednak nie obowiazuje. wszedzie tam gdzie mozna robic z siebie ofiare tam beda feministki i typowe rozczeniowe rozowe.


Skoro masz umiejętności przepowiadania przyszłości, to może zdradzisz mi kolejne numery, dzięki którym wygram w Totka?
@KRISSVector: Nie wiem czemu do mnie piszesz, ale dyskryminacja mężczyzn a w szczególności dokuczanie mężom to główne hobby p0lek. Tutaj z tym zakazem aborcji to przegięcie, ale to nie zmienia postaci że ogólnie nazifeminizm jest oparty o dyskryminacje mężczyzn w swojej podstawie. W tym wątku to wyraźnie widać, walka z mężczyznami jest nawet ważniejsza od walki z zakazem aborcji.