Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Musieliście 3/4 wątku #!$%@?ć zupełnie bezsensowną dyskusją o tagach?
Powiedz lepiej, jak się dostałeś do chińskiej superprodukcji.
No i ten Amerykaniec to taki trochę spod Radomia. Ale może na standardy Chińczyków ujdzie.
  • Odpowiedz
@Flypho: a zebys wiedzial ze potrzebujemy, w przyszlym tygodniu ma przyjechac wiecej bialych, na razie to kazdy z nas zginal po kilka razy w tym jeden raz porzadnie tzn efektowna smierc ze scena walki wrecz
  • Odpowiedz
@bolo1: No sam widzisz ze chlop sie do mnie #!$%@? dla atencji i zasmiecil przez to komentarze.
A co do mojej roli to racja. Jestem amerykanskim zolnierzem polskiego pochodzenia, synem emigrantow z Radomia. PVT Kowalsky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: dlaczego promujesz w internecie (oraz również poprzez granie w propagandowym filmie) zamordystyczny kraj jakim są Chiny?

Kraj, w którym handluje się żywym towarem na narządy
Kraj, w którym zafundowano obozy koncentracyjne Ujgurom
Kraj, w którym restauracje korzystają ze ściegowego oleju

A to tylko 3 przykłady z brzegu...

PS Te klikbaitowe obrazki z twoją kobietą na filmach YT są żałosne...
  • Odpowiedz
@4kroki: Widze ze za duzo sie naczytales antychinskiej propagandy. Przepraszam ale nie dyskutuje na temat Chin z ludzmi ktorzy nigdy w Chinach nigdy nie byli i znaja je tylko z zachodnich newsow. Jakbys nie zauwazyl to mamy wlasnie wojne informacyjna na pelnej #!$%@? wiec nawet szkoda strzepic ryja.
Co do mojej zony na miniaturkach to przeciez ona wystepuje w tych filmach wiec jest na miniaturce tak samo jak aktorki na plakatach
  • Odpowiedz
Widze ze za duzo sie naczytales antychinskiej propagandy. Przepraszam ale nie dyskutuje na temat Chin z ludzmi ktorzy nigdy w Chinach nigdy nie byli i znaja je tylko z zachodnich newsow


@LuckyStrike: tak, dokumenty i relacje świadków o tych miejscach to też "antychińska propagada". Dobrze ci musza płacić za takie kłamstwa albo już dobrze ci wyprali mózg jak reszcie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: to jesteś ignorantem czy sobie jaja ze mnie robisz?

Zobacz sobie na reakcję ambasadora Chin na przedstawione dowody jak pakują tysiące zakutych i oślepionych ludzi na wycieczkę do obozu
https://www.youtube.com/watch?v=XNxzg68Bg-w

Zobacz sobie kanał typa, którego żona też jest Chinką i też mieszkał tam kilka lat (zamknęli mu serwis motorowy i zbanowali jednoślady w CAŁY MIEŚCIE)
https://www.youtube.com/watch?v=ed4ryYokLzU
  • Odpowiedz