Wpis z mikrobloga

@Lazar0v: no i #!$%@? przez takiego dzbana jak ty musze scrollowac dwa kilometry i z lupa szukac komentarzy zeby sie dowiedziec cos o tym filmie. Pieprzysz cos o zasmiecaniu tagu/wykopu a sam zasmiecasz ciekawy wpis swoimi wysrywami o atencji. Jak cie tak boli dupa to sobie zaloz swoj wlasny tag dla atencji i tam sobie pilnuj zeby nikt nie zasmiecal. A jak ci sie dalej nudzi to zdejmij obsrane gacie i
@endipek: nie, zirytowany trzema rzeczami: atencjo + podpinanie się pod popularne tagi (w celu atencji), zaprzaczanie faktu podpinania się pod pouplarynym tagiem w celu atencji no i o tonie normików hejtujących poprzednie dwa punkty już nie bede nawet pisał.
Najgorsze że "tłum" normików nie widzi w tym nic złego i to ja jestem tym 'zjebem' śmiącym powiedziedzieć jak jest ¯\_(ツ)_/¯
@Lazar0v: > nie, zirytowany trzema rzeczami: atencjo + podpinanie się pod popularne tagi (w celu atencji), zaprzaczanie faktu podpinania się pod pouplarynym tagiem w celu atencji no i o tonie normików hejtujących poprzednie dwa punkty już nie bede nawet pisał.

Mnie irytuja trzy rzeczy
Twoja spina o tag na wykopie, twoja spina o TAG NA WYKOPIE oraz SPINASZ SIE CZLOWIEKU OD PARU GODZIN O TAG NA WYKOPIE

wez znajdz se lepsze
@Rski: Jak najszybciej, właściwie od zaraz gdyby można było was szybko zidentyfikować. Poztym gdyby tak było powyżej byłoby o 90% mniej odważnych komentarzy.