Wpis z mikrobloga

@Chavon antypolskiem to jest ten z fnc co się wstydzi wywiad po polsku zrobić

Niech sobie gra ale brzydzi mnie jaranie się Polaczków że "nasz tam gra" po tym jak go wyruchalismy i #!$%@?ł za granicę żeby coś osiągnąć a jak już osiągnął to nagle Polaczki z niego dumni.

On gra w fnc pomimo a nie dzięki Polsce
@XkemotX nie chodzi mi o kompleks, tylko o jaranie się kimś że jest z Polski a przecież on cała karierę robił wbrew Polsce która go niedocenila. Trochę hipokryzja teraz się nim chwalić
@docent_kutz nie wiem jaką miał ale wiem jakiej nie zrobił więc powinno nam być wstyd że go wypuściliśmy zamiast się teraz chwalić że Polak na worldsach i mówić o antypolskości jak ktoś mu nie kibicuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: nie no nie chce to nie musi xD wolę charakter i humor Oskara niż Marcinka mimo że Marcinek lepiej sobie pyka z drużynką.
Co prawda dowiedziałem się o nim jakoś w marcu i spodobała mi się ta atmosfera na ich vlogach więc kibicuje, ale ciężko nie powiedzieć że nie masz racji - zwłaszcza z tym ostatnim.
wolę charakter i humor Oskara niż Marcinka mimo że Marcinek lepiej sobie pyka z drużynką


@Chavon: nie zrozum mnie zle, kto kogo woli itp to jego sprawa, nie zycze zle zadnemu

Tylko wkurza mnie jaranie sie "polakami na worldsach"
kiedy o ile Marcin jako tako streamuje, udziela sie itp w polsce
tak Oskar praktycznie musial wyjechac zeby cos osiagnac, ciezko pracowal za granica, praktycznie utracil jezyk polski na tyle ze nie