Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzien 2 zamkniecia silowni a ja mam dosc :(
Pracuje jako korposzczur z domu, ostatnio biore bardzo duzo nadgodzin bo i tak nie mam nic lepszego do roboty w wolnym czasie. I tak zyje w sumie nawet nie praca->Dom tylko dom->dom bo pracuje z domu. Wstaje se kolo 7, myje sie, jem sniadanie, siadam do kompa i tak pracuje do 19-20.
W tygodni pomagala mi mega silownia, a teraz to ja nie wiem co ja ze soba zrobie.
Mam stwierdzona depresje i w ogole nic mi sie nie chce, jedynie silownia mi jakos pomagala.
Wczoraj w sobote zamiast rozpoczac dzien od silowni to caly czas ogladalem netflixa na kanapie, nic nie robilem produktywnego, wstac z kanapy mi sie nawet nie chcialo. Sniadanie zrobilem dopiero wtedy gdy juz bylem mega glodny, ale tak to nawet mi sie nie chcialo isc po zarcie cos zrobic.
Dzis niedziela i jest jeszcze gorzej, wstalem se o 8, nawet myc nie poszedlem ani sniadania jeszcze nie jadlem a jest 11, tylko netflix i te sprawy.
Czuje sie jak gowno, caly czas siedze w domu.
W weekend zawsze pomagala mi silownia, jak rano se na silke poszedlem (a zawsze w rano w sobote i niedziele szedlem na silke) to potem caly dzien sie czulem zajebiscie, #!$%@? mnie energia, na wszystko mialem sile checi i ochote. TEraz to ja nie wiem co ja poczne, pewnie zaczne wiecej nadgodzin w robocie robic i moje zycie to bedzie tylko praca :(

****

#gorzkiezale #mikrokoksy #silownia ♯depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8c0145605297c54a62cd01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, że to nie to samo, ale czemu nie zaczniesz trenować w domu? aż takie złe to nie jest - poczytaj o kalistenice, dokup do tego hantelki i do dzieła

poza tym przydałoby Ci się jakieś inne hobby do oderwania się od pracy może zawsze chciałeś się nauczyć grać na gitarze elektrycznej? albo podobało Ci się jak inni robili fajne rysunki? teraz możesz znaleźć trochę czasu na takie rzeczy