Wpis z mikrobloga

Elo,
z racji, że są dobre kursy na ten #!$%@? to zostałem zainspirowany. Postanowiłem podzielić się kuponem na nadchodzące #famemma z krótką analizą zapoczątkowując tym samym #betujzcebula:

1) #!$%@? vs Eltost - Jeżeli miałbym w ogóle nie stawiać to bym to zrobił. Osobiście jako zapalony fan boksu nie mogę odmówić #!$%@? jakichś tam osiągnięć czy techniki aczkolwiek pijaczyna nie przemyślał do końca tych dużych rękawic. Jego mózg zapomniał, że może i ma większy zasięg, ale Eltost jest cięższy i ma to jebnięcie w łapie. Wiadomo, Najman lubi się położyć, ale w tej walce mu się nie opłaca bo kończy mu się kontrakt, a nie kariera i trzeba go przedłużyć jakąś wygraną, a najlepiej KO ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kurs sztucznie napompowany z racji na to, że #!$%@? jest na fali. Lubię turbo przygłupa, a Najman ma tam jakieś osiągnięcia z kelnerami do bicia.
Mój Typ: Eltost KO

2) Szeliga - Piechowiak - Bestia ma fajny klub i trenerów. Szeliga ma jedynie wygraną ze słabszym bratem Pudziana. Bez wątpienia będzie to walka na wycieńczenie. Widząc jak Szeliga spompował się po kilku minutach biegu w oktagonie i opuszczał łapy przeciwko Pudzianowi podejrzewam, że bestia skończy go jakimś przypadkowym TKO jak ElTosta.
Mój Typ: Piechowiak TKO przez GP

3) Sobota - Filipek - Filipek nabrał trochę masy, potrenował i ludziom w #!$%@? się poprzewracało. Sobota to pseudo bandyta, konfidencik, ale jak na takich przystało coś tam w życiu potrenował. Fakt, pewnie ma kontrakt na jedną, góra dwie walki typowo dla $$$. Wierzę jednak w umiejętności Soboty i uważam, że to wygra, może nie z palcem w dupie, ale jednak.
Mój Typ: Sobota Niejednogłośna

4) Bliźniak - Arab - Bliźniak rozbił Ryżego i wszyscy myślą, że jest jakimś zabijaką. Nie można mu jednak odmówić mocnych kopnięć. Arab ostatni raz w ringu 3 lata temu, dodatkowo z kelnerem do bicia. Fakt, drugi kiedyś tam pokazał się z Szulim, ale to nie przekłada się na umiejętności. Z racji na 20 centymetrów różnicy i 15kg wagi stawiam na Bliźniaka prawdopodobnie przez TKO, ale chciałbym zobaczyć jak nokautuje kurdupla high kickiem.
Mój Typ: Bliźniak TKO

5) Ferrari - Wiewiór - Z Ferrarim podobnie jak z bliźniakiem, pamiętajmy jednak, że przeciwnik ferrariego wydaję kupę szmalu na treningi, diety, a #!$%@? mu to daje. Wiewiór zrobił zajebisty progres na przestrzeni tych kilku lat i pokazał to dominując kolegę Polaczka. Nie sugerujmy się jednym solidnym KO na jakimś pozerze. Wiewiór nie ma problemu żeby wygrać na punkty jak i przed czasem.
Mój Typ: Wiewiór, pewnie TKO

6) Błoński - Dubiel - Też bym nie stawiał xD. Obaj dla hajsu. Błoński to straszy pozer i chętnie zobaczyłbym jak Marcinek ładuję go na dziurę. Dubiel nie ma nic do stracenia, na podstawie wszystkich dram wiemy, że jego wizerunku nie da się obrzydzić, a wygrana dodałaby mu trochę przyrostu. Wierzę głęboko, że któryś z kogucików przypadkowo znokautuje drugiego w tym wypadku będzie to:
Mój Typ: Dubiel przypadkowe KO.

KURS: 51,77
#bukmacherka #mma #typybukmacherskie #sport #typeria
J.....a - Elo,
z racji, że są dobre kursy na ten #!$%@? to zostałem zainspirowany. P...

źródło: comment_1602961754OIZocoxy8PKjIonRvcVu5S.jpg

Pobierz
  • 19
@zighnetar: jakieś #!$%@? fanów kasjusza. Eltost musi wygrać żeby przedłużyć kontrakt bo kariery nie skończy. Kasjusz jedyne co robi to zapija pysk i mówi co to by nie zrobił bo za czasów boksowania pobił 70 kazikow z #!$%@? dolnego w wąciszowie górnym pod Odrą za wsią polany. Trochę mu się w mózgu poprzestawiało. Ciężkie rękawice tylko utrudnią mu konfrontację z tym drugim nieudacznikiem. Najman ma masę, kasjo ma duże rękawice i
@roniek: Była mowa o dużych, jeżeli jest w małych kolejny plus dla eltosta. Najman dla fameu jest coraz mniej atrakcyjny, widać to po tym kogo zapraszają co kolejną galę i ile kaski wykładają na nowe twarze.
@roniek: Kasjusz z mniejszym #!$%@?ęciem dostaję większe rękawice - ciężej znokautować, dla eltosta nie robi to różnicy. Kasjusz z mniejszym #!$%@?ęciem dostaję mniejsze rękawice - łatwiej mu znokautować, dla eltosta jeszcze łatwiej biorąc pod uwagę masę. Rekordy akurat w fame mma mają duże znaczenie. Dla Ferrariego przegrana oznaczałaby koniec przygody z famem, a zadziałało jak zapalnik i nie jest to tylko moje zdanie.
@JanushCebula: Ale zdajesz sobie sprawe, ze Najman boksersko nie potrafi nic? Wygral raz z kolesiem z pozytywnym rekordem 6-4, ktory wrocil do boksu po 8 latach chyba tylko po to, zeby nabic El Tostowi rekord. Najman nie potrafi wyprowadzic ciosu i nie trenuje kompletnie nic - nagrywa filmiki na insta bo pewnie ma taki zapis w kontrakcie ;D To nie jest bokser i nigdy nim nie byl, w przeciwienstwie do Kasjo,
@rampage1234: Technika vs warunki fizyczne. Osobiście jestem zwolennikiem tego drugiego, jeżeli chciałbym zobaczyć dobry boks to za godzinę mam ritson - vazquez, a za 6 lomachenko - lopez. Nie ma czego oczekiwać boksersko po zawodnikach fejmu. No chyba, że po Polskiej nadziei ufc, na którego profil na ig trafił sam Dana White ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanushCebula: no ale co po warunkach fizycznych jak go nie trafi? Zakladam, ze Najman wymysli kontuzje barku pomiedzy 1 a 2 runda jak zda sobie sprawe, ze jest na przegranej pozycji i robi z siebie posmiewisko. A Kasjusz naprawde dobrze wygladal boksersko jak walczyl amatorsko.