Wpis z mikrobloga

@BabyBuns: gosciu, ja wspominalem o mirku z paru wpisow wyzej, co zreszta idzie wywnioskowac z mojego wpisu. A owy mirek napisal, ze zapelnil 128gb w swoim oneplusie i #!$%@? mu blad w apce smsow, nie wspomnial jaki konkrrtnie model, takze czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz sie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gymski: Kogo obchodzi czy kod jest zoptymalizowany czy nie? Użytkownik ma to w #!$%@?. Od 2010 miałem same flagowe androidy (głównie Galaxy od S1 do S8 plus jakieś LG i HTC) i zawsze się coś #!$%@?ło max po kilku tygodniach a aktualizacje systemu to na bieżąco chyba tylko Pixel i OnePlus dostają...
@dioxxx: Możliwe że ma tutaj dużą zasługę fragmentacja androida. Patrz Lumię. Microsoft stworzył mobilnego windowsa na konkretną platformę, i chodziło to płynnie - tak jak to do tej pory robi Apple. Teraz w androidzie to się nie sprawdzi.
@damian_co_dalej: byłem na mazurach ostatnio i musieliśmy wymienić iPhone 10 kolegi służący jako navi na mojego mi 9t bo sobie nagle zaczął myśleć że jedziemy w odwrotnym kierunku i po środku jeziora.
Mi9t doprowadził nas do chałupy xD
@DetonatorGufna: Miałem takie bugi nawet w androidzie wersji 6. Ba, czasem nie mogłem zadzwonic bo aplikacja telefon czy książka się wysypywała ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak mulil po pół roku użytkowania z podstawowymi apkami to już nie będę się rozpisywać. Podobne dzisiejsze wersje androida działają już dobrze.
@DetonatorGufna: Ja mam oneplusa i jest świetny. Jak ktoś zawala pamięć i nic z tym nie robi to jest debilem XD Nigdy mi się ten telefon nie przyciął ani takiego błędu w życiu nie widziałem, a ten konkretny model (oneplus 6) mam już 2 lata. Przestańcie wymyślać bajki IPhoniarze bo to już się śmieszne robi, jak wspominacie błędy androida z 2010 roku albo posługujecie się informacjami od kretynów co potrafią cały
@dioxxx to co ty #!$%@? mówisz o optymalizacji że #!$%@? a mówisz że kod jest zoptymalizowany. Ty wiesz co #!$%@? czy piszesz tak bo każdy tak robi?